AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Gönül Dağı 22. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD TRT 1 YouTube

İlk Yayınlanma : 03 Nis 2021 - 16:31 / Son Güncelleme : 03 Nis 2021 - 16:39

Gönül Dağı 22. bölüm izle. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde ne oluyor? Dizinin yeni bölüm fragmanları YouTube üzerinden milyonlarca kez izlendi. Nitekim son haftalarda gelen rating çıkışlarıyla beraber Gönül Dağı dizisi başarılı yapıtlar arasına adını yazdırdı. Bu yıl oldukça anlamlı grafik çizen Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde ne olacak? Gönül Dağı 22. bölüm izle, Gönül Dağı 22. bölüm fragmanı ve dizinin yeni bölümüne dair merak edilen her şey.

Gönül Dağı 22. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD TRT 1 YouTube

TRT 1'in sevilen yapımlarından Gönül Dağı dizisi bugün yeni bölümüyle yayınlanacak. Çıktığı ilk günden beri büyük ilgi toplayan dizinin yeni bölümünde Taner, sevgilisine ne cevap verecek? Duygusal sahnelerin yaşanacağı yeni bölüm merak edildi. Bundan ötürü, dizinin sıkı takipçileri Gönül Dağı 22. bölüm, Gönül Dağı 22. bölüm fragmanı, Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı ve Gönül Dağı 22. bölüm izle gibi araştırmalara girişti. Peki, Gönül Dağı 22. bölümde neler olacak?

Gönül Dağı 22. bölüm özeti

Taner, Halime'nin Dilek konusunda rızasını beklemektedir. Diğer tarafta ise Dilek, Gülsüm'e her şeyi anlatmış, Gülsüm de bu evliliğe onay vermiştir. Taner bunu duyunca ne yapacağını bilemez. Dilek'ten annesinin rıza göstermediğini gizler ve bir çözüm arayışına girer. Tek çözüm Halime'nin fikrini değiştirip rıza göstermesidir. Taner için umutların tükendiği bir yerde Halime'nin vereceği karar ne olacaktır? Öte yandan Selami, Keriman'ın kalbini kırdığını öğrendiğinde iş işten geçmiştir. Keriman'ı istemeye geleceklerdir. Selami, Keriman'ı vazgeçirmeye çalışsa da başarılı olamaz. Selami her şeyden vazgeçtiği sırada yardımına amcaoğulları koşar.

Gönül Dağı 22. bölüm fragmanı

 

Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı

 

Gönül Dağı yeni bölüm ön izleme

 

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

Taner ve Dilek, Gönül Dağı'na doğru bir yolculuğa çıkarlar. Dilek’in babasından bir iz bulmak için çıktıkları yolculukta bulunan beklenmedik iz, Dilek'i nasıl etkileyecektir? Hala annesiyle konuşamayan Taner, kararsız bir zamanındayken genç bir çocuk atölyeye gelir. Yürüme engeli olan annesi için bir icat geliştirmeye çalışan genç, amcaoğullarından yardım ister. Taner, genç adamın annesiyle olan ilişkisini görünce çok etkilenir ve Halime’yle konuşmaya karar verir.

Gönül Dağı dizisinin konusu nedir?

Bozkırın ikliminde aşklar naif ve güzel, kavuşmalar ise çetin ve neredeyse imkansızdır. Bundan en fazla nasibini alan ise Taner’dir. Çocukluk aşkı Dilek’in kasabadan ayrılışının üstünden yıllar geçmiş olsa da onu unutamamıştır. Bir gün ona kavuşabilmenin ümidiyle yaşayan Taner’in en büyük hayallerinden biri de yaptığı uçağı dünyaya tanıtmaktır.

Taner, amcaoğulları Veysel ve Ramazan’la birlikte ‘Altmış altı’ adını verdikleri uçaklarını bitirme aşamasına gelmişlerdir. Yakın zamanda başvurdukları havacılık şirketi Taner’e ulaşır ve üç gün sonra yaptıkları uçağı görmeye geleceklerini söyler. Bu haber amcaoğullarını çok sevindirir, ancak bir problemleri vardır. Uçağın testi sırasında motor yanmıştır ve havacılık şirketi gelene kadar yeni bir motor bulmaları gerekmektedir.

Üstelik Gönül Dağı’ndan düşen taşlar da kasabanın yolunu kapatmıştır. Tüm bu gelişmeler Taner ve amcaoğullarının işlerini daha zorlaştırır. Sunum günü gelip çattığında yıllardır üzerinde çalıştıkları uçağı gösterebilecekler midir? Aşkı en saf haliyle yaşayanların, hasreti bir ömür yüreğinde taşıyanların, kopmaz halatlarla bağlanmış dostlukların, birbirinden renkli hayatların iç içe geçtiği Gönül Dağı’nda masal gerçeğe dönüşecek ve Dilek umulmadık bir anda Taner’in karşısına çıkacaktır.
 

Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosu

Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan üstleniyor. Dizide, sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.