AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Gönül Dağı 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT 1 YouTube

İlk Yayınlanma : 03 Nis 2021 - 16:48 / Son Güncelleme : 03 Nis 2021 - 16:54

TRT 1 üzerinden Cumartesi günleri yeni bölümleri ile ekranlara gelen Gönül Dağı dizisi izleyicileri ekrana sürüklemeye devam ediyor. Gönül Dağı 23. bölüm fragman izle gibi arama yapan izleyiciler bugün yeni bölümü yayınlanacak olan Gönül Dağı 23. bölüm fragman yayınlandı mı gibi araştırmalar da yapıyorlar. Peki, Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı nereden izlerim? İşte Gönül Dağı son bölüm fragmanı ve yeni bölüm hakkında detaylar... TRT 1 dizi izle

Gönül Dağı 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT 1 YouTube

Her cumartesi günü TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde onlarca olay yaşandı. Yeni bölümden sonra meraklanan izleyiciler, dizinin takipçileri internetten Gönül Dağı 23. bölüm fragmanı izle, Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı izle, Gönül Dağı son bölüm fragmanı izle, Gönül Dağı 21. izle gibi araştırmalara başladı. Peki, TRT 1 Gönül Dağı 23. bölüm fragmanını yayınladı mı? İşte, Gönül Dağı fragmanı hakkında merak edilenler.

Gönül Dağı dizisinin fragmanı ne zaman yayınlanıyor?

Gönül Dağı dizisinin fragmanı, yeni bölümden 3 gün önce hem internet üzerinden hem de kanaldan yayınlanıyor. Her hafta dizinin 2 fragmanı, takipçileriyle buluşuyor. Gönül Dağı 23. bölüm fragmanı, çarşamba veya perşembe günü paylaşılmış olur. 

Gönül Dağı dizisi hangi kanalda, hangi gün, saat kaçta?

Ekranların sevilen yapıtı Gönül Dağı dizisi her cumartesi günü saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında yayında. 

Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı 

 

Gönül Dağı yeni bölüm özeti

Taner, Halime'nin Dilek konusunda rızasını beklemektedir. Diğer tarafta ise Dilek, Gülsüm'e her şeyi anlatmış, Gülsüm de bu evliliğe onay vermiştir. Taner bunu duyunca ne yapacağını bilemez. Dilek'ten annesinin rıza göstermediğini gizler ve bir çözüm arayışına girer. Tek çözüm Halime'nin fikrini değiştirip rıza göstermesidir. Taner için umutların tükendiği bir yerde Halime'nin vereceği karar ne olacaktır? Öte yandan Selami, Keriman'ın kalbini kırdığını öğrendiğinde iş işten geçmiştir. Keriman'ı istemeye geleceklerdir. Selami, Keriman'ı vazgeçirmeye çalışsa da başarılı olamaz. Selami her şeyden vazgeçtiği sırada yardımına amcaoğulları koşar.

Masal gerçeğe dönüşecek...

Üstelik Gönül Dağı’ndan düşen taşlar da kasabanın yolunu kapatmıştır. Tüm bu gelişmeler Taner ve amcaoğullarının işlerini daha zorlaştırır. Sunum günü gelip çattığında yıllardır üzerinde çalıştıkları uçağı gösterebilecekler midir? Aşkı en saf haliyle yaşayanların, hasreti bir ömür yüreğinde taşıyanların, kopmaz halatlarla bağlanmış dostlukların, birbirinden renkli hayatların iç içe geçtiği Gönül Dağı’nda masal gerçeğe dönüşecek ve Dilek umulmadık bir anda Taner’in karşısına çıkacaktır.

Gönül Dağı oyuncuları

Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan üstleniyor. Dizide, sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

Berk Atan (Taner) kimdir?

Berk Atan 26 Eylül 1991 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Türk manken, model ve oyuncudur. 2012 Best Model of Turkey birincisi. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nde eğitimine devam etmektedir.

Gülsim Ali (Dilek) kimdir?

Gülsim Ali (Dilek) 18 Şubat 1992'de Bulgaristan'da doğdu. Bulgaristan'da yaşayan Türk bir ailenin kızıdır. Gayet iyi Türkçe bilgisi yanı sıra iyi derecede Bulgarca, Türkçe, İngilizce ve Japonca dillerini bilmektedir. Bulgaristan'da düzenlenen Super Model yarışmasında Ford Modeli seçildi. 2012 yılında oyunculuğa adım attı. Gülsim Ali, ilk olarak 2012 yılında gösterilen başrolünde Hazal Kaya’nın oynadığı Son Yaz Balkanlar dizisinde rol aldı, ardından 4 bölümlük Seddülbahir 32 Saat dizisinde hemşire rolünü oynadı. Yusuf Çim ile birlikte 2016'da Star TV ekranlarında yayımlanan Hanım Köylü dizisinde İlkgün rolünü, Diriliş Ertuğrul'da Aslıhan, 2019'da oynadığı Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal, 2020'de rol aldığı Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterini canlandırdı.