Guidetti: ''Türk halkı adına çok mutluyum''

Giovanni Guidetti kimdir, kaç yaşında? A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2020 Tokyo Olimpiyatları'na katılmaya hak kazandı.Giovanni Guidetti, vatandaşların merak konusu konusu oldu. Peki, Giovanni Guidetti kimdir, kaç yaşında?
12 Ocak 2020 21:10- Son Güncelleme - 12 Ocak 2020 21:10
Google news abonelik
Guidetti: ''Türk halkı adına çok mutluyum''

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Avrupa Kıta Elemeleri final maçında Almanya'yı set vermeden 3-0 mağlup etti. Başantrenör Giovanni Guidetti, vatandaşların merak konusu konusu oldu. Peki, Giovanni Guidetti kimdir, kaç yaşında? Almanya maçının ardından neler söyledi? İşte detaylar...

Giovanni Guidetti, Türkiye'nin galip geldiği ve Tokyo Olimpiyatları'na katılmaya hak kazandığı maçın ardından şunları söyledi:

"Bütün Türkiye halkına bu bileti armağan ediyorum. Bunu gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyum. Türk halkı adına çok mutluyum."

Giovanni Guidetti kimdir, kaç yaşında?

1972 yılının Şubat ayında, İtalya Modena’da dünyaya gelmiştir. 1995 senesinden 1998’e kadar İtalyan ekiplerinden Spezzano takımını çalıştırmıştır. Hem Türkiye Milli takımını, hem de Vakıfbank Spor Kulübü takımını çalıştıran İtalyan teknik adam uzun yıllardır yaşamını Türkiye'de sürdürüyor. 

 

Ronald öyle bir gol attı ki! Herkes tekrar tekrar izledi