AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Güldür Güldür Show 311. Bölüm (Tek Parça Full HD) izle - Güldür Güldür yeni bölüm izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 18 Haz 2022 - 17:21 / Son Güncelleme : 18 Haz 2022 - 17:30

Güldür Güldür yeni bölüm hd donmadan izle Güldür Güldür 311. bölüm izle işte Youtube Güldür Güldür tekrar izle, Ücretsiz izle, eski bölümleri izle, tek parça izle, tüm bölümleri tek tek izle gibi araştırma yapmaya devam ediyor.

AJANSSPOR HABER

Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür Show'da, her hafta önemli bir konu mizahi bir dille ele alınıyor. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergiliyor.

Güldür Güldür Show yeni bölümde neler olacak?

Menajer Feridun, uzun yıllardır yurt dışında bulunan Mehtap’ın miras olarak gelecek nesillere bırakmak istediği yeni türküler için doğru sanatçıyı bulabilecek mi? Bilal, arkadaşı kaşıkçı Mustafa bu iş için ne kadar doru tercihler? Evi yeni temizlenen Mesut evinin keyfini sürebilecek mi? Titizliği ve evin temizliğine aşırı hassasiyeti olan Mesut ve sakar kız arkadaşını nasıl bir akşam bekliyor? Burcunun annesi Yeter, babası İsmail ve kardeşi Mustafa’nın da gelmesiyle Mesut’un tedirginliği nasıl sonuçlanacak? Bahadır, arkadaşı Paşa’nın evde kız arkadaşları ders çalışma planı gerçekleşecek mi? Mahalle esnafından Fikri beklenmedik ve gitmek bilmeyen ziyareti nasıl sonuçlanacak? Hayati, şehirden gelen yeğeni İbrahim’i köye ısındırabilecek mi? İbrahim telefonun çekmediği bir yerde nasıl hayatta kalmayı başarabilecek? İbrahim’in bugüne kadar bildiği tüm gerçekler nasıl değişecek? Plazada çalışan Elmas, İbrahim, Yeter ve Feridun’un isyan planı nasıl sonuçlanacak? Çalışma arkadaşları aralarında iyi bir iş bölümü yapıp ve koordine olup patronlarına karşı isyan edebilecek mi?

GÜLDÜR GÜLDÜR OYUNCULARI KİMLER?

Ali Sunal - Aziz Güngör Esen / Sunucu (1-)
Alper Kul - İsmail Canevimden (1-)
Doğa Rutkay - Yeter Kazak (1-)
Onur Buldu - Bilal Koçyiğit (1-)
Onur Atilla - İbrahim Çekiç (1-)
Meltem Yılmazkaya - Mehtap (1-)
Aziz Aslan - Fikri Tarhanacı (1-)
Burak Topaloğlu - Bahadır (1-)
Uğur Bilgin - (36-)
Mahir İpek - Hayati Bayat (142-)
Ünal Yeter - Kudret (153-)
Açelya Topaloğlu - Çiçek (187-)
Berkay Tulumbacı - Ozan (187-)
Aylin Kontente - Burcu Yerler (1-186/209-)
İrem Kahyaoğlu - Leman (209-)
Giray Altınok - Feridun (226-)
Özgün Aydın - Mustafa (3-229/249-)
Asiye Dinçsoy - Gül (269-)
Toygan Avanoğlu - Paşa(275-)
Ayça Damgacı - Nimet (275-)
Ozan Varol - Uğur (275-)
Deniz Hiracan - (275-)