AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Güntekin Onay, beIN Sports'ta niye yok? İşte yanıtı

İlk Yayınlanma : 07 Mar 2021 - 23:15 / Son Güncelleme : 07 Mar 2021 - 23:17

Son dakika haberleri... Süper Lig yayıncısı beIN Sports'un sunucularından Güntekin Onay'ın hafta sonu programlarında yer almaması dikkat çekmişti. Bunun üzerine izleyiciler, 'Güntekin Onay, beIN Sports'tan ayrıldı mı?' şeklinde aramalar yapmıştı. Güntekin Onay'ın programlara çıkmamasının sebebine Ajansspor ulaştı. İşte detaylar...

Güntekin Onay, beIN Sports'ta niye yok? İşte yanıtı

AJANSSPOR - ÖZEL

Yayıncı kuruluş beIN Sports'da aralarında moderatör Güntekin Onay'ın da bulunduğu birçok isim hafta sonu programlarında yer almadı. Bu isimler arasında Önder Özen, Mustafa Doğan, İlker Yağcıoglu, Tugay Kerimoğlu ve Seyhan Şaşko da vardı.

beIN Sports'ta hafta sonu maçlarını yorumcular eşliğinde sunan Güntekin Onay, bu hafta sonu programlarda yer almadı. Sosyal medyada Onay'ın bu hafta yayına katılmaması merak konusu oldu ve çeşitli söylentilere yol açtı.

İsmail Şenol sundu

Onay'ın yerine daha çok basketbol maçlarını anlatmasıyla tanınan İsmail Şenol moderatörlük yaptı. Güntekin Onay ve bazı yorumcuların programlarda neden yer almadıklarının bilgisine Ajansspor ulaştı.

Güntekin Onay neden programlarda yoktu?

Başarılı sunucu kendisi ve ekip arkadaşları Önder Özen, Mustafa Doğan, İlker Yağcıoğlu, Tugay Kerimoğlu ve Seyhan Şaşko Kovid-19 testi pozitif çıkan bir kişi ile temas ettikleri için bu hafta sonunu karantinada geçirdi. Onay ve yorumcular 5 günlük karantinanın ardından testlerinin negatif çıkması durumunda yeniden görevlerine dönecek.