AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Güntekin Onay'dan Caner Erkin'e tepki! "Artık 34 yaşına geldi"

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 23 Ara 2021 - 08:57 / Son Güncelleme : 23 Ara 2021 - 09:03

Karagümrük - Fenerbahçe maçında Caner Erkin, zaten 10 kişi kalan takımını itirazdan dolayı kırmızı kart görüp 9 kişi bıraktı. Maçın ardından Güntekin Onay'dan Caner Erkin'e tepki geldi.

Süper Lig 'in 18. haftasında Karagümrük ile Fenerbahçe 1-1 berabere kalırken Karagümrük'te Caner Erkin, zaten 10 kişi kalan takımını itirazdan dolayı kırmızı kart görüp 9 kişi bıraktı. Maçın ardından Güntekin Onay'dan Caner Erkin'e tepki geldi.

Bein Sports ekranlarında maç sonu karşılaşmayı değerlendiren Güntekin Onay, Fatih Karagümrük'ü Fenerbahçe karşısında 38. dakikada 9 kişi bırakan Caner Erkin'i eleştirdi.

"Takım arkadaşlırını yalnız bırakmaktır bu"

Güntekin Onay yaptığı açıklamada, "Caner de artık 34 yaşına geldi. Zaten bir kişi eksik kalmışsınız, orada sinirlerinize hakim olacaksınız. Ne dediyse ne yaptıysa orada kırmızı kartlık bir şey yaptı ki hakem de direkt kırmızı kart gösterdi. Takım arkadaşlarını yalnız bırakmaktır bu. Vitor Pereira'ya özür borcu var insanların. Şunu bunu niye oynatmıyorsun deniyordu. 9 kişilik rakibi yenemiyorlar!" ifadelerini kullandı.