Fenerbahçe'nin Brezilyalı Futbolcusu Gustavo Henrique İznini Kapadokya'da Geçirdi

İsa Kethüda
29.03.2023 - 14:30 | Son Güncellenme: 29.03.2023 - 14:33

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Gustavo Henrique, Milli maçlar nedeniyle lige verilen arada eşi ve 2 çocuğuyla birlikte Kapadokya bölgesini gezdi.

Zenit ile oynanan hazırlık maçının ardından teknik direktör Jesus'un verdiği 3 günlük izini fırsata çeviren Brezilyalı futolcu eşi ve çocuklarıyla Kapadokya bölgesinin tarihi ve turistlik merkezlerini ziyaret etti. 

Gustavo Henrique ailesiyle Kapadokya'da 3 gece konakladı

Fenerbahçeli Gustavo Henrique daha önce bölgeye gelen takım arkadaşı Luan Peres' in tavsiyesiyle eşi ve 2 çocuğuyla Kapadokya'da 3 gece konakladı. Fenerbahçeli futbolcu burada 30'uncu yaşını da ailesiyle birlikte kutladı.

Turizmci Mehmet Dinler tarafından ağırlanan ve rehberler eşliğinde gezerek bir çok etkinlikten yararlanan Gustavo Henrique, ATV ve balon turu gibi bölgenin gizemli güzelliklerini yerden ve gökyüzünden izleme imkanı buldu.

İlgini Çekebilir
Şenol Güneş'in derbideki kozu Salih Uçan
Habere Git

Mehmet Dinler: "Henrique ve ailesini Kapadokya'da ağırladık"

Özellikle yabancı futbolcuların bölgeye olan ilgilerinin son yıllarda arttığını belirten İş insanı Mehmet Dinler yaptığı açıklamada, "Misafirimiz Gustavo Henrique ve ailesini Kapadokya'da ağırladık. 

Özellikle yabancı turistlerin son yıllarda bölgemize yönelik ilgilerinin oldukça arttığını gözlemliyoruz, bu da bir turizmci olarak bizleri sevindiriyor, bölgenin tanınması ve gelişiminde önemli rol oynuyor" dedi.

İlgini Çekebilir
Jorge Jesus için flaş iddia: "Lobi yapıyor!"
Habere Git
bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
İzlemeden Geçmeyin
Senin için hazırladığımız haberler