AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fenerbahçeli Gustavo'nun Eşi Instagram Paylaşımında Trabzonspor'u Sansürledi

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 18 Haz 2022 - 20:18 / Son Güncelleme : 18 Haz 2022 - 20:33

Fenerbahçe'nin orta saha oyuncusu Luiz Gustavo'nun eşi Milene Marques Silva, Instagram'dan yaptığı paylaşımda Trabzonspor bayrağını çarpı işaretiyle kapattı.

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasındaki çekişme futbolcuların ailelerine de yansıdı. Fenerbahçe'nin son dönemde yaşadığı performans düşüklüğü eleştirilen ve maliyeti sebebiyle gönderilecekler listesinde yer alan Luiz Gustavo cephesinden flaş bir paylaşım geldi.

Sarı-Lacivertliler'in tecrübeli orta sahası Luiz Guatavo'nun eşi Milene Marques Silva, Trabzonsporlular'ı kızdıran bir paylaşımda bulundu.

Trabzonspor bayrağını çarpıladı

Yaptığı paylaşımlar ile İstanbul'u sevdiğini sık sık belli eden Milene Marques Silva, geçtiğimiz günlerde Kapalı Çarşı'nın önünde çekildiği bir fotoğrafı kişisel Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımına Fenerbahçe logosu ekleyen Milene, arkadaki Trabzonspor bayrağını ise çarpı işareti ile kapattı.

"Kırk yıllık Fenerli gibi"

Milene Marques Silva'nı bu paylaşımı Fenerbahçeliler tarafından beğenildi. Trabzonspor taraftarını ise sinirlendirdi. Sarı-Lacivertli takımın taraftarlarının yaptığı "Kırk yıllık Fenerli gibi" yorumları ise dikkat çekti.