Haber Global Frekansı Şifresiz İzle | Karabağ - Galatasaray Canlı Yayın

Ali Bozkurt
26.03.2023 - 17:23 | Son Güncellenme: 26.03.2023 - 17:35

Karabağ - Galatasaray arasında oynanacak olan hazırlık maçı Haber Global'de yayınlanacak. Şifresiz izle, frekansı, canlı yayın ve maç linki gibi detaylar haberde.

AJANSSPOR HABER

Milli arada Azerbaycan takımı Karabağ ile hazırlık maçında karşılaşacak olan Galatasaray'ın maçı şifresiz olarak ekranlara gelecek. Maçın kanalı ve canlı yayın yanı sıra linki, frekansı gibi detayları haberde yer almaktadır.

Karabağ -Galatasaray maçı ne zaman ve hangi kanalda?

Karabağ Galatasaray hazırlık maçı bu akşam saat 19.00'da oynanacak. Maç, Bakü Olimpiyat Stadyumu'nda oynanacak. Karabağ Galatasaray maçı Haber Global'da canlı bir şekilde yayınlanacak.

Haber Global kanalının Türksat frekansı nedir?

Haber Global Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. HABER GLOBAL kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

Haber Global uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Haber Global kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza HABER GLOBAL kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
İzlemeden Geçmeyin
Senin için hazırladığımız haberler