Hakan frikiği anlattı..

Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde 12 Haziran Cuma günü Kazakistan ile deplasmanda yapacakları maçtan galibiyetle dönmek istediklerini söyledi.
9 Haziran 2015 01:27- Son Güncelleme - 9 Haziran 2015 01:27
Google news abonelik
Hakan frikiği anlattı..

A Milli Takım'ın, Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda Bulgaristan'ı 4-0 yendiği özel maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Hakan Çalhanoğlu, aldıkları farklı galibiyetle moral kazandıklarını belirterek, "Kazakistan maçında da iyi bir performans gösterip galibiyetle dönmek istiyoruz" dedi. 

Milli futbolcu, Bulgaristan maçında attığı gollerin kendisini çok mutlu ettiğini ifade ederken, serbest vuruştan kaydettiği ilk golle ilgili olarak, "Bir şans geldi. Böyle bir şansı yakalamak ve değerlendirmek istiyordum. Vuruştan önce Burak ağabey ile kaleciyi kandırmak istedik. Konsantre oldum, topa iyi vurdum ve golle sonuçlandı" ifadelerini kullandı.

Milli maçı tribünden az sayıda taraftarın takip etmesiyle ilgili bir soru üzerine ise Hakan Çalhanoğlu, "Dolu tribünler önünde oynamak bir futbolcu için çok güzel bir şey. Bugün maalesef öyle değildi. Belki çoğu kişi tatildeydi veya seçime konsantre olmuştu. Maça gelenlere çok teşekkür ederiz" diye konuştu.