Hakan Keleş: "Ankaragücü maçında hedefimiz 3 puan almak"

10.12.2018 16:19 - Son Güncelleme -
Hakan Keleş: "Ankaragücü maçında hedefimiz 3 puan almak"

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, "Çıkışımız devam ediyor. 10 puan aldık. Önümüzde Ankaragücü maçı var. Onu da alıp 24 puan hedefimize ulaşmak istiyoruz" dedi.

“Ankaragücü maçında da 3 puan hedefliyoruz”

Takımın 4 maçlık bir çıkışı olduğunu anlatan Keleş, "Çıkışımız devam ediyor. 10 puan aldık. Önümüzde Ankaragücü maçı var. Onu da alıp 24 puan hedefimize ulaşmak istiyoruz. Kazanmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Moraller her şey çok iyi, oyun olarak da çok iyi şeyler yapıyoruz. Sonuçta hak ettiğimiz 10 puan aldık. Ankaragücü maçında aynı ciddiyetle taraftarımızın desteğiyle de 3 puan almayı hedefliyoruz" dedi.

Sakatlık sorunu üzerine

Cyriac'ın ve İlker Sayan'ın sakatlıklarının bulunduğunu ifade eden Keleş, "Bizim için fark etmiyor. Başakşehir ve Beşiktaş maçlarında 4 tane ayrı oyuncuyla oynadık. Bu maçta da iki tane farklı oynadık. Takım oyunu oynatmaya çalışıyoruz. Bunda da baya etkili olduk. Giren, girmeyen, oynayan, oynamayan, cezalı, sakat fark etmiyor sistemimizi yansıttıktan sonra bir sorun çıkaracağını zannetmiyorum. Robinho geçen maç cezalıydı. Bu maç aramıza katılacak. Onun etkisi çok fazla inşallah onunda katkısıyla 3 puan alırız" diye konuştu.

Taraftar desteği

Alınan galibiyetler sonrası seyirci sayısının giderek arttığını belirten Keleş taraftarın da desteğiyle başarılı olacaklarını inandığını kaydetti.

Suudi Arabistan'da yan hakeme tokat

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up