AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hakan Özmert iddialı konuştu: Katar'a çok istekli geldik!

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 04 Oca 2022 - 18:33 / Son Güncelleme : 04 Oca 2022 - 20:30

2020-2021 şampiyonu Beşiktaş ile kupa finalisti Antalyaspor yarın Süper Kupa için oynayacak. Maç öncesinde Antalyaspor kaptanı Hakan Özmert açıklamalar yaptı

Katar'ın başkenti Doha'da bulunan Ahmed Bin Ali Stadı'nda Beşiktaş ile Antalyaspor yarın akşam saat 20.45'te karşı karşıya gelecek. Antalyaspor kaptanı Hakan Özmert maç öncesi basın toplantısında konuştu. 

Kupayı kazanmak istiyoruz

Hakan Özmert: "İyi hazırlandık. İnşallah bu isteğimizi kulüp olarak sahaya yansıtırız. Çok heyecanlıyız. İlk defa bu kupada mücadele ediyoruz. Dolayısıyla çok istekliyiz. Sonunda da umarım bu kupaya uzanırız.

Pandemi futbolu nasıl etkiledi?

İki seneyi geçmek üzere pandemi. Tabii ki zor oluyor bizim açımızdan. Hepimizin sorumlulukları var ve maçlara bir yandan hazırlanırken diğer yandan da kendimizi korumamız gerekiyor. Gerçekten zor şartlar altında oluyor. Son zamanlar da aslında biraz rahatlamıştı ama son günlerde artış oldu. Etkileniyoruz tabii, üzülüyoruz. Arkadaşlarımız olunca veya herhangi bir temas olunca acaba bizde de var mı yok mu çünkü sürekli bir aradayız. İşin zorluğu ama Atiba'nın dediği gibi profesyoneliz, işimizi yapmaya devam ediyoruz en iyi şartlarda. Umarım bu günler geçer ve tüm dünya olarak eski günlerimize kavuşuruz.

3 başkan ve en az 5 teknik adamla çalıştınız. Ne söylemek istersin?

Tabii ki kulüp içinde değişimler oluyor ama bizde genelde değişip gelenler başkanlar açısından söyleyeyim camianın adamları gerçekten. Sonuçta gelen herkesin düşüncesi aynı. Antalyaspor'un başarısı, daha iyi yerlere getirebilmek için ben üçünden de aynı özveriyi görüyorum. Dolayısıyla gelmiş ve geçmiş başkanlara teşekkür ediyorum çünkü bu farkı ben gördüm. 10-12 sene önce de bu kulüpte oynamıştım, baya bir şeyleri değiştiriyorlar. Kendi açımdan söyleyecek olursak çok fazla bir şey değişmedi. Mutluyum, huzurluyum. İnşallah bu kulüp altında nice başarılara kavuşuruz.

Burada olmaktan mutluyuz

Burada olmaktan dolayı mutluyum. Değişik bir tecrübe bizim için. Antrenmanımızı yaptık. Stat ve zemin gerçekten çok güzel. Biz buraya gelirken Dünya Kupası kuralları uygulanıyor bizim için, bence hiçbir sorun yok. Gayet güzel. Mutluyuz açıkçası."