Gaziantep, Alacağı İçin TFF'ye Giden Doğan Erdoğan'ın üstünü çizdi

12.06.2022 - 10:39 | Son Güncellenme: 12.06.2022 - 11:55

Gaziantep FK'yı alacakları TFF'ye şikâyet eden ve ihtar çektiren Doğan Erdoğan'ın üzeri çizildi. Yönetim hakkını arayan oyuncuyu gönderme kararı aldı.

Gaziantep, Alacağı İçin TFF'ye Giden Doğan Erdoğan'ın üstünü çizdi

Maddi olarak sıkıntılı günler geçiren Gaziantep FK'da alacakları ödenmediği gerekçesiyle FIFA'ya başvuran yabancı futbolcuların ardından yerli oyunculardan Doğan Erdoğan da TFF'ye başvuruda bulunmuştu.

Gaziantep'ten Doğan'a karşı hamle

Teknik direktör Erol Bulut'un geçtiğimiz sezon en çok kullandığı isimlerden olan Doğan Erdoğan'ın kulübü TFF'ye vermesi sonrası Gaziantep FK'nın da karşı hamle yaptığı öğrenildi. Yerel basından Gaziantep Güneş'in haberine göre; oyuncuyu kafadan silen ve teknik direktör Erol Bulut'a da durumu ileten kırmızı siyahlı yönetimin Doğan Erdoğan'ı kesin olarak göndereceği bildirildi.

Kampa götürülmeyecek

1 milyon TL civarında kulüpten alacağı bulunan Doğan Erdoğan'a bu ödeme yapılsa dahi takımın yeni sezon hazırlık kampına dahil edilmeyeceği gelen bilgiler arasında. 

İlgini Çekebilir
Erol Bulut'tan iki transfer!
Habere Git

"Kulüpten alacağımızı istedik ve bir cevap alamadık"

Menajeri Necdet Ergezen, Doğan'ı 16 yaşından beri tanıdığını belirterek, "Kulüpten alacağımızı istedik ve bir cevap alamadık. Uzun süredir biriken maaş var ortada. Doğan'ın ödemeleri vardı ve bunu yapamadı. Onun ödemelerini ben yapmak zorunda kaldım. Sonuçta herkesin kendine göre bir hesabı var. Doğan geçtiğimiz sezon 35 maç oynadı. Karşılığı bu olmamalıydı. Biz de TFF'ye gitmek durumunda kaldık. Doğan bu takıma çok katkı sağladı. " dedi. 

Imposter Head Volleyball
0
Senin için hazırladığımız haberler