Hamit Altıntop Darmstadt'tan ayrıldı, Türkiye'ye dönüyor!

4 Ocak 2018 17:24- Son Güncelleme - 4 Ocak 2018 17:24
Google news abonelik
Hamit Altıntop Darmstadt'tan ayrıldı, Türkiye'ye dönüyor!

Galatasaray'ın eski oyuncusu Hamit Altıntop, Türkiye'ye dönüyor! Kariyerini Darmstadt'da sürdüren tecrübeli futbolcu, takımdan ayrıldığını açıkladı.

Darmstadt Kulübü, Hamit Altıntop'un özel nedenlerden dolayı kulüpten ayrılmak istediğini, kulübün de buna izin verdiğini duyurdu.

Hamit de yaptığı açıklamada, "Bu kararı kolay almadım. Bu formayı yüzde yüz tutukuyla giydim. Darmstadt her zaman benim için özel bir kulüp olacak ancak kariyerimde ailem her zaman ilk sırada geldi. Şimdi, eşim ve çocuklarımla Türkiye'ye dönüyorum" dedi. 

Malatyaspor'dan Hamit Altıntop açıklaması!

Yaşanan gelişmelerin ardından Malatyaspor'un Hamit Altıntop'la anlaştığı iddia edildi. 

Süper Lig ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor'da transfer çalışmaları devam ediyor.

Malatyaspor'la son günlerde ismi anılan Başakşehir oyuncusu Mevlüt Erdinç ve şu anda kulüpsüz olan Hamit Altıntop hakkında açıklama geldi.

Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateli programında Salim Manav'a konuşan Evkur Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, "Şu anda iki oyuncu da gündemimizde yok. İlerleyen süreç neyi gösterir bilmiyorum. Hamit, Malatyalı her zaman gurur duyduğumuz bir kardeşimiz" ifadelerini kullandı.

Çalışmalar hız kazandı!

Gündemdeki isimlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Ravcı, "Transfer çalışmalarımıza hız verdik. Fakat gündemdeki isimler gerçeği yansıtmıyor" dedi.

(YASAL UYARI: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ)