AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hamraoui'ye saldırı girişimi Abidal ailesini dağıttı

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 21 Kas 2021 - 11:21 / Son Güncelleme : 21 Kas 2021 - 11:31

PSG'li kadın futbolcu Kheira Hamraoui'ye saldırı olayına adları karışan Barcelona'nın eski futbolcusu Eric Abidal'in eşi Hayet Abidal'in evlilikleri bitmek üzere.

Eric Abidal'in eşi Hayet Abidal boşanma davası açıyor.

Ntv Spor'un haberine göre; Hayet Abidal, kendisini Paris Saint-Germain'li kadın futbolcu Kheira Hamraoui ile aldattığını söylediği eşi Eric Abidal'e boşanma davası açıyor. Hayet'in, eşinin Hamrauoi ile yasak ilişki yaşadığı için bu kararı aldığı iddia ediliyor.

Hayet'in avukatı açıklama yaptı

Hayet Abidal'in avukatı Nicholas Sellupica'nın yaptığı açıklamada, "Hayet Abidal, lekelenen namusunu ve itibarını temizlemenin peşinde. Mağdur olduğu davada bir an önce sesini duyurmak istiyor" dedi.

Ne olmuştu!

Eric Abidal'ın Paris Saint-Germain'in kadın takımı oyuncusu Kheira Hamraoui'ye yapılan saldırıyla ilgili adı soruşturmaya karışmıştı. Polis olayla ilgili bir telefon sim kartının Abidal üzerine kayıtlı olduğunu tespit etmişti.

Hamraoui'ye saldıran kişilerin Fransız futbolcuyu, evli erkeklerle birlikte olmakla suçladıkları ve darp ettikleri kaydedildi.

Saldırı emrini Hayet Abidal verdi iddiası

Hamraoui'nin saldırıdan bir gün sonra Abidal'ı aradığı aktarılmıştı. Fransa basını Eric Abidal ve Hamraoui'nin yasak ilişkisi nedeniyle Hayet Abidal'in saldırı emrinden sorumlu tutulduğunu yazmıştı.