Hasan Ali Kaldırım: "3 puana daha yakın taraf bizdik"

24.09.2018 20:19 - Son Güncelleme -
Hasan Ali Kaldırım: "3 puana daha yakın taraf bizdik"

Hasan Ali Kaldırım, Beşiktaş maçını beIN Sports'a değerlendirdi. Hasan Ali Kaldırım'ın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Ülker Stadı'nda oynanan derbi maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Hasan Ali, gol yollarında sıkıntı yaşadıklarını belirterek, "Çok önemli bir maçtı. Müsabakaya iyi başladık. Gol pozisyonlarına girdik. Maalesef bu sene gol pozisyonlarında çok sıkıntı çekiyoruz. Bir türlü atamıyoruz. 2-3 net pozisyonumuz var. Rakip takım bir tane uzaktan şutla 1-0 öne geçti." diye konuştu.

İyi mücadele ettiklerini aktaran milli futbolcu, "Üzgünüz. Bugün taraftarımıza 3 puan hediye etmek isterdik ama olmadı. İyi mücadele ettik. İlk defa bugün iyi futbol oynadığımızı düşünüyorum. Golü attıktan sonra orta sahayı tamamen kaybettik. İşin ilginç tarafı Beşiktaş da kaybetti. Türkiye'nin büyük takımlarının derbisinde böyle bir şey görmek ilginç. Bence iki takım da kaybedebilirdi ama 3 puana yakın taraf bizdik. 1-1'den sonra da pozisyonlara girdik." ifadelerini kullandı.

Hasan Ali Kaldırım, son dönemde çok eleştirildiğini aktararak, "Son zamanlarda çok eleştiri aldım. İstatistik her şey değil ama bazen de çok şey anlatır. Oynadığım maç sayısı, yaptığım asist sayısı ve Türkiye ortalaması belli. Bunlara bakmakta fayda var. Elimizdekinin kıymetini bilelim. Üç haftada 8 veya 9 maça çıktım. Kolay değil. Ben de makine değilim. Çok çalışıyorum. Elbette ben de yoruluyorum. İki haftada dünkü tek antrenmanla maça çıktım. Demek ki dinlenmiş olunca böyle bir performans ortaya çıkıyor." değerlendirmesinde bulundu.

 

İzleyicilerin şoke eden cevabı! Sosyal medyayı sallayan anlar…

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up