Hasan Arat: Şampiyonluk matematiksel olarak mümkün

Burak Alaca
30.11.2023 - 16:48 | Son Güncellenme: 30.11.2023 - 17:11

Beşiktaş'ta hafta sonu yapılacak başkanlık seçiminin iki adayından biri olan Hasan Arat, Radyospor'a özel açıklamalarda bulundu.

Hasan Arat: Şampiyonluk matematiksel olarak mümkün

AJANSSPOR-HABER

Hafta sonu yapılacak Beşiktaş başkanlık seçiminin iki adayından biri olan Hasan Arat, Radyospor'da Özgür Sancar'a özel açıklamalarda bulundu.

"Beşiktaş'ı Beşiktaşlılar yönetecek"

Şubelerde eski Beşiktaşlı sporculara görev vereceğini belirten Arat "Beşiktaş'ı Beşiktaşlılar yönetecek. Futbolu futboldan gelenler yöenetcek. Öyle her isteyen gelemeyecek." dedi.

"Sezonu Rıza Çalımbay ile bitireceğiz"

Sezonu mevcut teknik direktör Rıza Çalımbay ile tamamlayacaklarını belirten başkan adayı "Bu sezonu Rıza Çalımbay ile bitireceğiz. Matematiksel olarak şampiyonluk şansımız var. İki ligi bir arada götürmek zor, diğer takımlar Avrupa'da devam ediyor." dedi.

İlgini Çekebilir
Beşiktaş Kulübünün başkan adaylarından Hasan Arat, yönetim kurulunu tanıttı
Habere Git

"Hemen katkı sağlayacak oyuncular getirmek istiyoruz"

Ocak ayında hazır takıma hemen fayda sağlayacak isimler transfer etmek istediklerini belirten Arat "Ocak ayında elimizde liste var. Taraftarlarımızın talepleri var, onları göz ardı etmiyoruz. Kontratlar var. Acele transfer yapmak istemiyoruz. Formda, hemen katkı sağlayacak oyuncuları almak istiyoruz." dedi.

"Daha fazla zarar vermeden gitmeleri iyi olur"

Mevcut yönetimin Serdal Adalı heyetini desteklemesini tasvip etmediğini belirten Arat "Ahmet Nur Çebi'nin Serdal Adalı'yı işaret etmesi hoş değil. Şu an ki yönetim gidiyor. Daha fazla zarar vermeden gitmeleri iyi olur. Takdiri kamuoyuna bırakıyorum." dedi.

"Beşiktaş'ı EuroLeague'e sokacağız"

Beşiktaş'ı basketbolda EuroLeague sokmayı hedefledikelerini söyleyen Hasan Arat "Beşiktaş basketbol takımını EuroLeague'e sokacağız. İddiamız bu olacak." dedi.

İlgini Çekebilir
Serdal Adalı, Beşiktaş'ın transfer politikasını resmen açıkladı
Habere Git

"Fabrika ayarlarına döneceğiz"

Beşiktaş'ı eski günlerine döndüreceklerini belirten Arat "Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın gerisinde mi kaldı? Bunlar gelir geçer. Biz Türkiye'nin en büyük kulüplerinden biriyiz. Daha da büyüyeceğiz. Fabrika ayarlarımıza dönüp hedeflerimize koşacağız." dedi.

Archery World Tour
4
bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler