Beşiktaş Başkan adayı Hasan Arat'ın listesindeki 5 isim belli oldu!

İsa Kethüda
19.11.2023 - 08:32 | Son Güncellenme: 19.11.2023 - 08:39

Beşiktaş Kulübünün 3 Aralık'ta yapılacak olağanüstü genel kurulu öncesinde başkan adaylarından Hasan Arat'ın listesindeki 5 isim belli oldu. Detaylar.

Beşiktaş Başkan adayı Hasan Arat'ın listesindeki 5 isim belli oldu!

AJANSSPOR-ÖZEL

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş Kulübünün 3 Aralık'ta yapılacak olağanüstü genel kurulu öncesinde başkan adaylarından Hasan Arat'ın listesi şekillenmeye başladı.

Hasan Arat'ın listesindeki 5 isim belli oldu

Ajansspor'un elde ettiği bilgilere göre; Beşiktaş Başkan adayı Hasan Arat'ın yönetimine girecek 5 isim belli oldu.

İşte listede yer alacak kişiler:

  • Murat Özyeğin 
  • Onur Göçmez
  • Çağlayan Tual 
  • Ekrem Keçoğlu 
  • Mete Vardar 

İlgini Çekebilir
"Avrupa Şampiyonası Türkiye'nin turnuvası olacak"
Habere Git

"Oy vermeden bu kulübe sahip olamayız"

Öte yandan İzmir'de bir otelde Beşiktaş Genel Kurul üyeleriyle bir araya gelen Hasan Arat, toplantı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Arat, babasının da İzmirli olduğunu, kenttin hep ilklere imza attığını söyledi. Dün akşam İstanbul'da tanıtım toplantısı yaptıklarını hatırlatan Arat, şunları kaydetti:

Çok yoğun bir katılım oldu. Sosyal, dijital ve geleneksel medyada önemli yer aldı. Çok ciddi sayılara ulaştık. Bu halkımızın Beşiktaş'a olan teveccühünü gösteriyor. Yani Beşiktaş bu zor durumda, seçim ortamında Türkiye'de en önemli gündem olabiliyor. Dolayısıyla biz bu seçimi çok ciddiye alıyoruz. Bu seçimde en önemli olay, bütün kongre üyelerimizin mutlaka oy vermeye gelmesi lazım. Oy vermeden bu kulübe sahip olamayız. Ben her zaman tekrarlıyorum. Bu köprüden önceki son çıkıştır. Gelip kulüplerine sahip çıksınlar. Ben öncüyüm, bu hepimizin kulübü. Bu Beşiktaşlıların yolu. Çok önemli bir hareket. Bu harekete inananların Beşiktaş'ta bu değişimi yapacağını düşünüyorum. Beşiktaş'ın yeni bir beyaz sayfa açması lazım. 23 yıllık düzen yerini yeni bir beyaz sayfaya bırakmalıdır. Ben tüm Beşiktaşlıları bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum.

"Bizim ekibimiz bu ilişkileri çok iyi düzenleyebilecek güçte bir ekip olacak"

Beşiktaş'ın haklarını kuvvetli şekilde arayacağını vurgulayan Arat, "Bu konuda çok ciddi serzenişleri var. Ben Almanya ve Türkiye'de dolaştığı tüm şehirlerde 2 tane konu öne çıkıyor. Merkez Hakem Komitesi ne olacak? Federasyonda lobimiz var mı? Bu öyle enteresan bir şey ki, federasyonda çok uzun süre Beşiktaşlıların başkanlık yaptığını biliyoruz. Başkan yardımcılıklarını yaptığını biliyoruz. Bu lobiler sürekli değişiyor. Beşiktaş, bu konuda gerekeni yapacaktır. Bu yönetimler siz geldiğiniz anda belli olur. Bizim ekibimiz bu ilişkileri çok iyi düzenleyebilecek güçte bir ekip olacak." diye konuştu.

"Takviyeleri hemen gerçekleştireceğiz"

Arat, 3 Aralık'ta yapılacak olağanüstü genel kurulda başkan seçilmesi halinde önceliğinin moral bozukluğu yaratan futbol takımını toparlamak olduğunu ifade etti.

Gerekli transferlerin 4 Aralık'tan itibaren resmiyete dönüşmesini sağlayacaklarını anlatan Arat, "Çünkü 4 Aralık artık başkanın belli olduğu gün olacak. Mazbatalarımızı alacağımız tarih belli değil henüz. Ama çok süratli olacağını düşünüyorum. Daha sonra hemen teknik direktörümüzle bir araya gelip gerekli çalışmaları yapacağız ama bizim zaten çalışmalarımız hazır. Çok uzun zamandan beri. O takviyeleri hemen gerçekleştireceğiz. Çünkü Beşiktaş'ın acil bu takviyeye ihtiyacı var. O takviyeler zamanında yapılırsa gelecek seneye de sağlıklı gireriz. Bu sene de bulunduğumuz pozisyonları ona göre değerlendiririz. Çünkü bu spordur. Lig henüz bitmedi." dedi.

İlgini Çekebilir
Hazırlık değil, Avrupa maçı! Bizim Çocuklar Almanya'yı yıktı
Habere Git
bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler