Hayrettin Hacısalihoğlu yeni yönetim kurulunda olacak mı? Resmen açıkladı...

31.10.2018 - 18:29 | Son Güncellenme: 31.10.2018 - 21:29

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı.

Trabzonspor'da gerçekleştirilecek kongrede yönetim kurulunda olmayı düşünmediğini söyleyen Hacısalihoğlu'nun açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Amiri, Trabzonspor'da sakatlıklar yaşadı ve beklentilere çok cevap veremedi. Amiri İran milli takımında sürekli oynayan bir oyuncu. Ondan ileriki günlerde çok faydalı olmasını bekliyorum.

Çok kolay kazanacağımız maçlarda puan kayıplarımız oldu. Bu puanları alsaydık çok daha iyi bir yerde olabilirdik. Bu sezonki lig çok enterasan geçiyor. Büyük takımların kendi sahasında da maç kaybettiğine şahit oluyoruz. Bu sezon çok heyecanlı bir sezon olacak. Bunu böyle değerlendirmek lazım. Sürpriz neticeler sanıyorum ki, sezon sonuna kadar devam eder.

Liderliği kim istemez? Bunun birçok avantajı olur. Taraftarların ve sponsorların ilgisini çekmiş oluruz. Trabzonspor'un lige başlarken hedefi, toparlanmak. Bu arada şampiyonluk olsa kimse buna yok demez. Şu anda bunları söylemek yanlış olur. Asıl hedef Trabzonspor'un toparlanması ve yeni kadro oluşturması.

Trabzonspor kadro zenginliği olarak en iyi takımlardan biri. Ekonomik olarak sürdürmek de önemli. 

Rodallega ayrılacak mı?

Şu anda böyle bir durum yok. Kendisi ile kulüp olarak son derece uyumlu bir halimiz var. Çok sevdiğimiz bir oyuncu kardeşimiz. Böyle bir şeyi şu ana kadar hiç düşünmedik. Sözleşme yenileme konusunu konuşmadık ama devre arasına kadar doğru konuşulacak.

 

Yeni yönetimde yer alacak mı?

Ben kendim ile ilgili kararı söyledim. Bir sonraki seçimde ben yönetim kurulunda olmayı düşünmüyorum. Kimseyle küskünlüğümüz yok. Daha uyumlu arkadaşlarla takviye edilmesini daha uygun buluyorum.

AJANSSPOR

Senin için hazırladığımız haberler