Hazal Tektaş kimdir ve ne iş yapıyordu?

Kadın cinayetleri devam ediyor. Son olarak ise Mehmet Ali Atış'ın teklifini kabul etmeyen Hazal Tektaş'ın ölümü sosyal medyada yankı buldu. Teklifini kabul etmeyen Hazal Tektaş'ı öldüren Mehmet Ali Atış'ın daha önce de kaçırmaya çalıştığı iddia edildi. Peki Hazal Tektaş kimdir, şarkı mı söylüyor, ne iş yapıyordu, şarkılarını dinle, son görüntüsü hangisi gibi araştırmalara cevap verdik. İşte tüm detaylar...
19 Ekim 2020 18:36- Son Güncelleme - 19 Ekim 2020 18:41
Google news abonelik

Kadın cinayetleri devam ediyor. Son olarak ise Mehmet Ali Atış'ın teklifini kabul etmeyen Hazal Tektaş'ın ölümü sosyal medyada yankı buldu. Teklifini kabul etmeyen Hazal Tektaş'ı öldüren Mehmet Ali Atış'ın daha önce de kaçırmaya çalıştığı iddia edildi. 

Peki Hazal Tektaş kimdir, şarkı mı söylüyor, ne iş yapıyordu? İşte tüm detaylar...

Esenler, Otogar Bağlantı Yolunda gece saat 00.15 sıralarında iddiaya göre, Mehmet Ali Atış (18) ile Hazal T. (19) arasında henüz bilinmeyen bir nedenle yol kenarında tartışma çıktı. İddiaya göre, ikili arasındaki tartışmada Hazal T. bir anda oturduğu yerden kalkarak kaçmaya başladı. Genç kadın yolun karşısına geçtiği esnada peşinden gelen Mehmet A. belinden çıkardığı tabanca ile Hazal T.'ye ateş açtı.

Başından ağır yaralanan Hazal Tektaş kanlar içinde yere yığıldı ve bu sırada silahlı saldırıyı düzenleyen Mehmet Ali Atış ise aynı tabanca ile başına ateş ederek yere yığıldı. Yoldan geçen vatandaşlar durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri Hazal Tektaş'a ilk müdahaleyi yaparak en yakın hastaneye kaldırdı.

Hazal Tektaş'a ateş eden Mehmet Ali Atış ise aynı anda kendi kafasına sıkarak intihar etti ve olay yerinde hayatını kaybetti.