AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hekimoğlu 43. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD

İlk Yayınlanma : 30 Mar 2021 - 13:09 / Son Güncelleme : 30 Mar 2021 - 13:20

Hekimoğlu 43. bölüm izle. Dizinin yeni bölümünde karar verme güçlüğü yaşayan bir hastanın nasıl tedavi edilebileceği ele alınıyor. 4 farklı doktor, özgüven eksikliğine dair farklı metod ileri sürerken; bir kişi, radyoterapi yöntemini benimsiyor. Yepyeni hikayesiyle Hekimoğlu 43. bölümü izlemek isteyen seyirciler ne yapmalı? Hekimoğlu 43. bölüm izle, Hekimoğlu yeni bölüm izle diye arama yapan seyirciler hangi yöntemleri izlemeli? Hekimoğlu hangi kanalda, saat kaçta?

Hekimoğlu 43. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD

Hekimoğlu 43. bölüm izle. Kanal D ekranlarında her salı günü yayınlanan Hekimoğlu dizisi, 2. sezonunu yaşamasına rağmen ratinglerdeki yerini koruyor. Dizinin sıkı takipçileri ise, her hafta 3 fragman yayınlayan yapımın son bölümünü izleme niyetinde. Bundan ötürü, internette Hekimoğlu 43. bölüm izle, Hekimoğlu son bölüm izle, Hekimoğlu canlı izle gibi araştırmalar sürüyor. Hekimoğlu Kanal D canlı izlemek için haberimizi okuyabilirsiniz. 

Hekimoğlu 43. bölüm özeti (YENİ BÖLÜM)

Karar verme yetisini kaybeden Nur adlı hasta, ilginç bir vaka olarak Hekimoğlu’nun dikkatini hemen çeker. Ekip ve Hekimoğlu’nun vakayı çözme sürecinde içgüdülerini dinleyip insiyatif alan Mehmet Ali, hiç ummadığı bir sonuçla yüzleşmek zorunda kalır. Orhan ve İpek’in birlikte baş başa zaman geçirmelerinden farklı anlamlar çıkaran Hekimoğlu, ikiliyi yakın takibe alır. Bu takip Hekimoğlu’nu Orhan’ın eski evliliğinin derinlerine kadar götürür. Kendi geçmişi ve vaka arasında benzerlikler fark eden Mehmet Ali, genç kadına karşı ister istemez önyargılar geliştirir. Objektifliğini kaybedip Hekimoğluculuk oynamak Mehmet Ali’ye pahalıya patlar.

Hekimoğlu hangi kanalda, saat kaçta yayınlanıyor?

Timuçin Esen'in başrolde döktürdüğü Hekimoğlu dizisini izlemek isteyen seyirciler; dizinin hangi kanalda ve saat kaçta yayınlandığını son dönemde sıklıkla araştırıyor. Hekimoğlu dizisi, her Salı günü saat 20:00'de Kanal D ekranlarından yayınlanmaktadır.

Hekimoğlu 43. bölüm FRAGMANI

 

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı

 

Hekimoğlu 43. bölüm 3. fragmanı (SON FRAGMAN)

 

Bir önceki bölümde ne oldu? (ÖZET)

Hekimoğlu ve İpek, Amerika’da katıldıkları tıp sempozyumundan dönerken uçakta rahatsızlanan Koreli bir yolcuya yardım ederler. İpek uçakta bir salgın yaşanma ihtimalinden endişelidir. Uçağı geri döndürmek için elinden geleni yapar. Havada vaziyet giderek karmaşıklaşırken Hekimoğlu, bir uçak dolusu yolcuya ve elindeki kısıtlı imkanlara rağmen her şeyi başlatan Koreli yolcunun nesi olduğunu bulmak için elinden geleni yapar. Hastanede ise ekip ve Orhan son derece ilginç bir vakayı Hekimoğlu olmadan çözmeye çalışır.

Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım): Hekimoğlu'nun asistanı olan uzman nörolog. Kendisi "Memoli" veya "Dolapdereli" olarak tanınır.

Emre Acar (Aytaç Şaşmaz): Hekimoğlu'nun asistanı olan kardiyoloji ve yoğun bakım uzmanıdır.

Zeynep Can (Damla Colbay): Hekimoğlu'nun asistanı olan bağışıklık sistemi uzmanıdır.