AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hekimoğlu 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde ne olacak?

İlk Yayınlanma : 06 Nis 2021 - 15:53 / Son Güncelleme : 06 Nis 2021 - 15:57

Hekimoğlu dizisinin yeni bölümünde ne olacağını merak eden izleyicilerin sayısı her geçen dakika artıyor. Bu nedenle, Hekimoğlu 45. bölüm fragmanı sorgusu sıklaşmış durumda. İşte detaylar...

Hekimoğlu 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde ne olacak?

Hekimoğlu 45. bölüm fragmanı izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinin 45. bölüm fragmanını izlemek isteyen seyirciler ne yapmalı? Dizinin yeni bölümü biter bitmez yeni bölüm fragmanını araştıran seyirciler, sonraki haftadan ilk ipucuları öğrenme niyetinde. Bu nedenle, Hekimoğlu 45. bölüm fragmanı izle, Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? şeklinde sorular soruluyor. Detaylar haberimizde...

Hekimoğlu 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Kanal D ekranlarından yayınlanan Hekimoğlu dizisinin 45. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle cuma ve pazartesi günleri yayınlanmaktadır. Yani, yeni bölümden bir gün olacak şekilde. Bunun dışında her hafta, 2 ve 3 fragman yayını yapılmaktadır. Bazı durumlarda ön izleme paylaşımı da oluyor.

Hekimoğlu yeni bölüm özeti

Orhan, yıllardır lösemi ile mücadele eden genç hastası Nihat’a, kardeşi Mete’den ilik nakli yapmaya hazırlandığı an Mete beklenmedik şekilde hapşırır. Mete’nin vücudunda bir enfeksiyon olma ihtimalinden şüphelenen Orhan, kanserli abiye, enfeksiyonlu kardeşten ilik nakli yapma riskini almaz ve Hekimoğlu’ndan yardım ister. Küçük kardeşin hapşırmasına neyin neden olduğunu bulmak için kolları sıvayan Hekimoğlu ve ekibin vakayı çözmek için önünde 5 gün vardır. Hekimoğlu ve ekip teşhis koymak için zamana karşı yarışırken kanserli abinin durumu giderek kötüleşmekte, hapşıran kardeşin ise belirtileri artmaktadır.

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Karar verme yetisini kaybeden Nur adlı hasta, ilginç bir vaka olarak Hekimoğlu’nun dikkatini hemen çeker. Ekip ve Hekimoğlu’nun vakayı çözme sürecinde içgüdülerini dinleyip insiyatif alan Mehmet Ali, hiç ummadığı bir sonuçla yüzleşmek zorunda kalır.

Orhan ve İpek’in birlikte baş başa zaman geçirmelerinden farklı anlamlar çıkaran Hekimoğlu, ikiliyi yakın takibe alır. Bu takip Hekimoğlu’nu Orhan’ın eski evliliğinin derinlerine kadar götürür. Kendi geçmişi ve vaka arasında benzerlikler fark eden Mehmet Ali, genç kadına karşı ister istemez önyargılar geliştirir. Objektifliğini kaybedip Hekimoğluculuk oynamak Mehmet Ali’ye pahalıya patlar.

Hekimoğlu dizisinin fragmanı