AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hekimoğlu 45. bölüm TEK PARÇA FULL İZLE - Kanal D Hekimoğlu Yeni Bölüm

İlk Yayınlanma : 13 Nis 2021 - 15:54 / Son Güncelleme : 13 Nis 2021 - 15:58

Hekimoğlu dizisi ne zaman, hangi kanalda? Hekimoğlu 45. bölüm özeti, fragmanı, oyuncuları ve konusu dahil merak ettiğiniz her şeyi haberimizde bulabilirsiniz.

Hekimoğlu 45. bölüm TEK PARÇA FULL İZLE - Kanal D Hekimoğlu Yeni Bölüm

Hekimoğlu 45. bölüm izle. Hekimoğlu dizisinin yeni bölümünde beklenmedik hikayeler yaşanıyor. Lösemili kardeşine ilik nakli yapmak isteyen Orhan, hapşurduğu için enfekte olduğunu düşünür. Orhan'ın yardımına yine baş karakterimiz Hekimoğlu yetişecek. Peki, Orhan kardeşini koruyabilecek mi? Orhan kardeşini kurtaracak mı? Hekimoğlu dizisinin yeni bölümü heyecanı ile birlikte geliyor. Bu nedenle internette Hekimoğlu 45. bölüm izle aramaları sıklaştı. İşte, Hekimoğlu yeni bölüm izle yöntemleri.

Hekimoğlu 45. Bölüm Özeti

Başarılı bir karateci olan üniversite öğrencisi Merve Yaldız, antrenman esnasında önce öksürmeye başlar ardından da hiçbir darbe almamasına rağmen ağzından kan gelir. Apar topar hastaneye kaldırılan Merve ile Hekimoğlu ve ekibi ilgilenecektir. Hekimoğlu’nun yardıma ihtiyacı olduğunu düşünen Orhan, ona destek olmak için sıra dışı bir yönteme başvururken, Hekimoğlu’nun da kendisi için farklı planları olduğundan habersizdir. İkili arasında kimin av kimin avcı olduğunun birbirine karıştığı anda Hekimoğlu hem vakayı çözmek için hem de Orhan ile arasındaki durumu açıklığa kavuşturmak için büyük aydınlanma yaşar.

Hekimoğlu 45. Bölüm Fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Orhan, yıllardır lösemi ile mücadele eden genç hastası Nihat’a, kardeşi Mete’den ilik nakli yapmaya hazırlandığı an Mete beklenmedik şekilde hapşırır. Mete’nin vücudunda bir enfeksiyon olma ihtimalinden şüphelenen Orhan, kanserli abiye, enfeksiyonlu kardeşten ilik nakli yapma riskini almaz ve Hekimoğlu’ndan yardım ister. Küçük kardeşin hapşırmasına neyin neden olduğunu bulmak için kolları sıvayan Hekimoğlu ve ekibin vakayı çözmek için önünde 5 gün vardır. Hekimoğlu ve ekip teşhis koymak için zamana karşı yarışırken kanserli abinin durumu giderek kötüleşmekte, hapşıran kardeşin ise belirtileri artmaktadır.

Hekimoğlu dizisi ne zaman ve hangi kanalda?

Hekimoğlu dizisi her salı günü saat 20:00'de Kanal D televizyonundan naklen yayınlanmaktadır. Dizinin yeni bölümü 13 Nisan Salı günü saat 20:00'de yine aynı kanalda seyire girecek.

Hekimoğlu Yeni Bölüm Fragmanı