AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hekimoğlu 48. Bölüm Fragmanı - Hekimoğlu Yeni Bölüm Özeti

İlk Yayınlanma : 04 May 2021 - 17:45 / Son Güncelleme : 04 May 2021 - 17:52

Hekimoğlu dizisi ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor? Hekimoğlu 48. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı haberimizde.

Hekimoğlu 48. Bölüm Fragmanı - Hekimoğlu Yeni Bölüm Özeti

Hekimoğlu dizisinin yeni bölümünde bol aksiyon, bol hikayeye şahit olacaksınız. Ekranların sevilen yapımlarından Hekimoğlu dizisi, binlerce kişi tarafından takip ediliyor. Bu nedenle, Hekimoğlu 48. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti internette araştırılıyor. Peki, Hekimoğlu dizisi ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor? Hekimoğlu dizisinin yeni bölüm özeti ve 48. bölüm fragmanı haberimizde.

Hekimoğlu dizisi ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta?

Binlerce kişinin takip ettiği Hekimoğlu dizisi her salı günü saat 20.00'de Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. 

Hekimoğlu 48. Bölüm Fragmanı

 

Hekimoğlu 48. Bölüm Özeti

Yıllardır birlikte olan Melis ve Berk telefonda konuşurken Melis’in çalıştığı bina bir anda çöker. Enkazdan ağır yaralı şekilde çıkarılan Melis, Valide Atik Hastanesi’ne getirilir. Ekibindeki herkesi kaybeden Hekimoğlu, yeni bir vaka almaya niyetli değildir ama Melis’in hiç düşmeyen ateşi ilgisini çeker. Hekimoğlu, kadındaki bulgularla tıbbi dosyasının eşleşmediğini gördükçe Melis’in sevgilisi Berk dahil kimsenin bilmediği gizli bir hayatı olduğunu düşünmeye başlar. Sonuçta Hekimoğlu’na göre 'Herkes yalan söyler...'

Hekimoğlu Yeni Bölüm Fragmanı