AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Herbaderm C nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Fiyatı nedir?

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 09 May 2022 - 19:01 / Son Güncelleme : 09 May 2022 - 19:06

Son günlerde Herbaderm C merak konusu olmaya başlandı. Herbaderm C nedir, ne işe yarar, yararları neler ve yan etkilileri yanı sıra fiyatı ne kadar gibi aramalar sürüyor. İşte detaylar...

AJANSSPOR HABER

Son günlerde vatandaşlar arama motorlarında Herbaderm C hakkında araştırmalar yapmaya başladılar. Herbaderm C'nin ne işe yaradığını merak edenlerin yanı sıra fiyatı da araştırılmaya devam ediliyor. Peki nedir bu Herbaderm C? İşte Herbaderm C hakkında merak edilen tüm detaylar...

Herbaderm C vitamini ne işe yarar?

 
Serbest Radikal hasarlarına karşı koruma sağlar. Cilt tonunu eşitler ve aydınlatır. Leke, çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. KULLANIM ŞEKLİ Günde iki defa, sabah ve akşam olmak üzere, avucunuza damlattığınız 2-3 damla serumu masaj yaparak temiz ve kuru cildinize uygulayınız.

Herbaderm C vitamini yüzde kaç?


%10 c vitamini içeren saf vitamin serumu. Koyu renk sisede damlalikli olarak satiliyor.

Herbaderm saf vitamin C Nasıl Kullanılır?


Kullanım Şekli:

Günde iki defa, sabah ve akşam olmak üzere, avucunuza damlattığınızda 2-3 damla serumu masaj yaparak temiz ve kuru cildinize uygulayınız. Cildinizin serumu emmesi için bekleyiniz, dilerseniz ardından diğer bakım kremlerinizi uygulayabilirsiniz.

Herbaderm C nedir?

Cilt tonu eşitlemeye ve kırışıklık karşıtı bakım sağlamaya yardımcı serum. Güçlü antioksidant, aydınlık, dengeli cilt tonuvitamin c (l-Ascorbic acid) %10 vitamin c'nin en saf halidir. Cilt aydınlatıcı, ton eşitleyici ve antioksidant, çizgi ve kırışıklık karşıtı bakım sağlar.

LÜTFEN DOKTORUNUZA DANIŞMADAN VE REÇETESİZ SATIN ALMAYIN! CİLDİNİZE ZARAR VEREBİLİR!