AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hercai 66. bölüm izle "Reyyan ölecek mi?" Hercai TEK PARÇA FULL HD

İlk Yayınlanma : 04 Nis 2021 - 18:27 / Son Güncelleme : 04 Nis 2021 - 18:32

Hercai 66. bölüm izle. 3 sezondur ATV'de yayınlanan Hercai dizisinde, Miran'ı oldukça kötü bir haber bekliyor. Bugün 66. bölümü yayınlanacak olan dizinin yeni bölümü için dizinin takipçileri aramalara başladı. Hercai canlı izle, Hercai 66. bölüm izle, Hercai son bölüm izle ve Hercai yeni bölüm izle gibi araştırmalar yapılıyor. Peki, Hercai dizisinin 66. bölümünde ne olacak? İşte, Hercai'nin yeni bölümüne dair merak edilenler...

Hercai 66. bölüm izle "Reyyan ölecek mi?" Hercai TEK PARÇA FULL HD

Hercai 66. bölüm izle. 3 yıl içinde milyonlarca takipçi edinmeyi başaran Hercai dizisi, yeni bölümü ile bu akşam televizyonda olacak. Dizinin yeni bölümünde Reyyan hayatını kaybetme tehlikesiyle karşılaşır. Miran çılgına döner. Bebek yaşıyor olsa da Miran oralı olmaz. Bu nedenle, dizinin sıkı takipçileri internetten Hercai 66. bölüm izle, Hercai yeni bölüm izle, Hercai son bölüm izle gibi araştırmalara başladı. Peki, Hercai'nin yeni bölümünde ne oluyor? 
 

Hercai 66. bölüm fragmanı

 

Hercai 66. bölüm özeti

Aldıkları haberle perişan olan Şadoğulları’nı yeni ve zorlu bir süreç beklemektedir. Miran kendini büyük bir çıkmazda hissetmekte ve bu durumdan kurtulabilmek için çabalamaktadır. Destek ise hiç beklemediği birinden gelir. Nasuh ve Azize arasında ipler yeniden gerilirken Cihan aldığı kararla harekete geçer. Zehra, evlatları ve Umut için güçlü kalmaya çalışırken gerçekleri araştıran Miran ise babaannesinden bir söz alır. Hazar kimin kurşunuyla vuruldu? Reyyan yaşayacak mı?

Bir önceki bölümde ne oldu?

Doktorun son anda verdiği haberle bir mucizenin kapılarını aralayan Reyyan ve Miran, tedavi için İstanbul’a giderler. Küçük kızlarını Hazar’a emanet edip onlarla birlikte İstanbul’a giden Zehra’nın yanı sıra, Fırat ve Zeynep de yanlarındadır. Bu sırada Reyyan’ı hasta edenin Füsun olduğunu öğrenen Hazar da hesap sormak üzere soluğu Aslanbey konağında alır. Son anda yetişen Azize oğlunu durdurmaya çalışır. İkisinin bunca yaşananın ardından ana oğul olmaya başladığını gören Füsun’u derin bir nefret duygusu sarmıştır.

Hercai yeni bölüm fragmanı

 

Hercai oyuncuları

 • Akın Akınözü
 • Ebru Şahin
 • Serhat Tutumluer
 • Serdar Özer
 • Gülçin Hatıhan 
 • İlkay Erkök
 • Cahit Gök
 • Ayda Aksel
 • Macit Sonkan
 • Feride Çetin
 • Güven Hokna

Hercai konusu

Hercai dizisinin konusu intikamdan doğan imkânsız bir aşkın hikâyesini anlatıyor. Mardin Midyat'ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren iki aile arasındaki intikam ateşine nispeten doğan ve ateşiyle herkesi kasıp kavuracak bir aşk hikâyesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek?

Ona torunu Reyhan’ı verecektir ama istediği torunu değil Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlarından habersizdir. İki erkek arasındaki anlaşma her iki aile tarafından da merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecektir. Hercai ilk bölümünden itibaren, ilk görüşte aşk ile büyük bir sınava tanıklık edecek.