AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hercai 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde ne oluyor?

İlk Yayınlanma : 04 Nis 2021 - 18:34 / Son Güncelleme : 04 Nis 2021 - 18:38

Hercai 67. bölüm fragmanı izle. Hercai 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes kesen yeni bölümün akabinde dizinin sıkı takipçileri internette yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Miran'ın Reyyan'a duyduğu samimi aşk; izleyicilere duygusal anlar yaşatırken, Reyyan'ın ölümle yüzleşmesi Miran'ı iyice kederlendirdi. Bu nedenle, Hercai takipçileri internette Hercai 67. bölüm fragmanı izle, Hercai yeni bölüm fragmanı gibi aramalara başladı.

Hercai 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde ne oluyor?

Hercai 67. bölüm fragmanı izle. Hercai, nefes kesen yeni bölümün ardından dizi takipçileri yeni haftayı merak etmeye başladı. Yeni bölümde yaşanan trajedik olaylar silsilesi ve izleyiciyi dumura uğratan sonla beraber; Hercai takipçileri 67. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Hercai 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar..
 

Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Hercai dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölümüne dair ilk kareler genellikle hafta içi paylaşılıyor. Bunun dışında, her hafta 2 farklı fragman paylaşımı yapılıyor. İlk fragman yeni bölümden hemen sonra, ikinci fragman ise yeni bölümden az bir süre önce. 

Hercai yeni bölüm özeti

Aldıkları haberle perişan olan Şadoğulları’nı yeni ve zorlu bir süreç beklemektedir. Miran kendini büyük bir çıkmazda hissetmekte ve bu durumdan kurtulabilmek için çabalamaktadır. Destek ise hiç beklemediği birinden gelir. Nasuh ve Azize arasında ipler yeniden gerilirken Cihan aldığı kararla harekete geçer. Zehra, evlatları ve Umut için güçlü kalmaya çalışırken gerçekleri araştıran Miran ise babaannesinden bir söz alır. Hazar kimin kurşunuyla vuruldu? Reyyan yaşayacak mı?

Hercai 66. bölüm fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Doktorun son anda verdiği haberle bir mucizenin kapılarını aralayan Reyyan ve Miran, tedavi için İstanbul’a giderler. Küçük kızlarını Hazar’a emanet edip onlarla birlikte İstanbul’a giden Zehra’nın yanı sıra, Fırat ve Zeynep de yanlarındadır. Bu sırada Reyyan’ı hasta edenin Füsun olduğunu öğrenen Hazar da hesap sormak üzere soluğu Aslanbey konağında alır. Son anda yetişen Azize oğlunu durdurmaya çalışır. İkisinin bunca yaşananın ardından ana oğul olmaya başladığını gören Füsun’u derin bir nefret duygusu sarmıştır.

Hercai konusu

Hercai dizisinin konusu intikamdan doğan imkânsız bir aşkın hikâyesini anlatıyor. Mardin Midyat'ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren iki aile arasındaki intikam ateşine nispeten doğan ve ateşiyle herkesi kasıp kavuracak bir aşk hikâyesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek?

Aslanbey ailesinin veliahtı olan, Mardin Midyat’a İstanbul’dan bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder, büyük torunu Reyyan’ı da kendisine eş olarak ister. Ancak, Midyat’ın en güçlü aile reisi Nasuh Şadoğlu’nun hiçbir şeyden habersiz olarak çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır. Hercai 67. bölüm fragmanı.