Herkes kaçırdı, Cüneyt Çakır yakaladı!

İngilizler, Mandzukic'in golünden sonra hızlıca maçı başlatıp atağa kalktılar. Hırvatistanlı tüm oyuncular o sırada gol sevinci yaşıyordu. Ancak Cüneyt Çakır oyunu durdurdu. Çünkü başlama vuruşu için düdük çalmamıştı ve Hırvat oyuncular İngiltere yarı sahasındaydı.
13 Temmuz 2018 09:14- Son Güncelleme - 13 Temmuz 2018 12:14
Google news abonelik
Hırvatistan'ın İngiltere'yi uzatmalarda bulduğu golle 2-1 yenip Dünya Kupası finaline çıktığı maçta çok ilginç bir olay yaşandığı ortaya çıktı.
Hırvatistanlı futbolcular, 109. dakikada Mandzukic'le bulduğu golün ardından köşe gönderinde büyük bir sevinç yaşadılar. Bu sevinç sırasında yedek kulübesi de dahil tüm futbolcular İngiltere yarı sahasına doğru koştu.
Ancak İngilizler 'uyanıkça' davranarak bir anda maça başladılar. Bu anlar televizyon kameralarına yansımadı çünkü o sırada herkes çılgın gol sevincine odaklanmıştı. Ancak bir kişi hariç: Cüneyt Çakır!
Çakır, tüm Hırvat oyuncuların İngiltere yarı sahasında olması ve maçın başlaması için talimat vermemesi nedeniyle İngilizlerin bu heyecanlı girişimini yarıda kesti. Lingard ve Rashford da arkalarına baka baka yeniden santra yapmak için orta noktaya geldiler.

(Sabah)