AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hikmet Karaman: Abdullah Avcı ile kasket takıp çıkalım maça!

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 02 Mar 2022 - 23:18 / Son Güncelleme : 02 Mar 2022 - 23:39

Fenerbahçe'den sonra Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'ı eleyen Kayserispor'un hocası Hikmet Karaman 'Ende gut, alles gut!' Sonu iyi olan her şey iyidir." dedi

Fenerbahçe'den sonra Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'ı eleyen Kayserispor'un hocası Hikmet Karaman 'Ende gut, alles gut!' Sonu iyi olan her şey iyidir." dedi.

Cenk Gönen harika oynadı

Hikmet Karaman: Tur atladığımız için çok sevinçliyiz. Maçın kritiği yapılıyor ama bir öncesine baktığımızda Trabzon deplasmanından geldik, ondan önce Fenerbahçe deplasman, ondan önce de Galatasaray... 18 gün içerisinde Fenerbahçe, Trabzonspor ve Beşiktaş ile oynuyoruz lütfen. Unutmayalım...  Cenk Gönen uzun süredir oynamıyordu fakat bugün harika bir performans ortaya koydu. 

Abdullah Hoca ile kasket takım çıkalım maça

18 günde bu maçı kim oynarsa oynasın. Buna dayanamazsın! Beşiktaş'ın 1 tane karşı karşıya pozisyonu var mı? Ben hatırlamıyorum! Önder Hoca'nın 'Çok pozisyona girdik.' dediği, ceza sahası dışından atılan şutlar! Oyuncularımız hepsini tebrik ediyorum.  Maçtan önce demiştik. Trabzonspor seyircisinin önüne bir daha çıkmak istemiştik. Abdullah Hoca ile kasket takıp çıkalım maça. Almanlar 'Ende gut, alles gut!' der. Sonu iyi olan her şey iyidir." diyerek röportajı noktaladı.