AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hikmet Karaman: "Her şey bitti düşünceler başladı"

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 30 Ara 2021 - 18:20 / Son Güncelleme : 30 Ara 2021 - 18:26

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maçında Altay'ı 4-0 mağlup eden Kayserispor'da Teknik Direktör Hikmet Karaman, değerlendirmelerde bulundu. İşte Karaman'ın maç sonu açıklaması.

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur’da kendi sahasında 68 Aksaray Belediyespor’u 4-0 mağlup eden Yukatel Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, maç sonunda değerlendirmelerde bulundu.

"Hakemleri de görüyoruz"

Ziraat Türkiye Kupası'nda genç oyuncuları değerlendirebildiklerini kaydeden Hikmet Karaman, “Oyuncularımızı tebrik ediyoruz. Genç oyuncularımızı görüyoruz. Onları oynatma fırsatı buluyoruz. Aynı zamanda hakemleri de görüyoruz. Genç ve ilerisi için umut veren hakemler Türkiye Kupasında ön plana çıkıyor." diyerek, genç hakemler hakkında da fikirlerini söyledi.

"Lig 9’unda başlıyor ama transfer 12’sinde açılıyor"

Transferin Ocak ayının 12'sinde açılmasına tepkili olan Karaman, "Sivasspor maçıyla ligi bitirmiştik. Şimdi de kupada 3 tur atlayarak, son 16 takım arasına kaldık. Önümüzdeki ayın 9’unda Altay maçımız var. Bu arada transfer 12’sinde başlaması ki lig maçımıza 9’unda çıkacağız. Her şey bitti düşünceler başladı. Burada da sağlıklı bir başlangıç yapmak istiyoruz. Birlikte sağlıklı bir başlangıç yapmak istiyoruz. Lig 9’unda başlıyor ama transfer 12’sinde açılıyor." ifadelerini kullandı.

"Bir taraftan transfer görüşmeleri, bir taraftan ekonomi..."

Kayserispor yönetiminin transfer çalışmaları hakkında konuşan tecrübeli çalıştırıcı, Sakat oyuncularımız var. Sezonu kapatmış oyuncularımız var. Bütün bunların içerisinde kulübümüzün başarılı çıkması gerekiyor. Başkan Berna Hanım ve Yönetim Kurulunu da önemli günler bekliyor. Bir taraftan transfer görüşmeleri, bir taraftan ekonomi, yeni yapılanma bunlar zor işler." dedi.