AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hikmet Karaman Cüneyt Çakır'a "hoş geldin" dedi

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 24 Nis 2022 - 23:41 / Son Güncelleme : 25 Nis 2022 - 11:39

Antalyaspor ile 1-1 berabere kalan Kayserispor'da Teknik Direktörü Hikmet Karaman maçın ardından hakemlik görevine dönen Cüneyt Çakır'a da "hoş geldin" dedi.

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, 1-1 sona eren Antalyaspor karşılaşmasında galibiyeti kaçıran tarafın kendileri olduğunu söyledi. Karaman, tekrar hakemlik görevine dönen Cüneyt Çakır'a da 'hoş geldin' dedi.

Galibiyeti kaçıran taraftık

Hikmet Karaman, her iki takımı iyi ve mücadeleci oyundan dolayı tebrik etti. İki takımın hem ilk 11 hem de oyun içinde karşı hamleleriyle güzel bir maç ortaya koyduğunun altını çizen Karaman, "Güzel bir maç izlettirdiğimizi düşünüyorum. Galibiyeti kaçıran tarafından da biz olduğumuz kanaatindeyim. Çok iyi pozisyonlarımız vardı. Antalyaspor ligin son dönemdeki en formda takımı. Biz de öyleydik aslında. 

Cüneyt Çakır’a ‘hoş geldin’

Kaybettiğimiz maçlarda en az 3 maça 9 ya da 7 puanla ayrılmamız gerekiyordu. Kupa maçını oynayarak buraya geldik. Kolay değil. Buradan iyi şeyleri çıkartıp hafta içi antrenmanları yapıp Beşiktaş maçına yansıtmak zorundayız. Oyuncularımız tekrar o hırsı birlikteliği gösterdiler" şeklinde konuştu. Karaman, yeniden hakemlik görevine başlayan Cüneyt Çakır’a da ‘hoş geldin’ dedi.