AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Cihat Arslan: "Malatyasporlu oyuncular arasında hır gür çıktı"

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 24 Nis 2022 - 18:45 / Son Güncelleme : 24 Nis 2022 - 21:03

Küme düşmesi kesinleşen Yeni Malatyaspor Konyaspor karşısında 3-2 mağlup olurken maçın ardından sarı kırmızılı takımın hocası Cihat Arslan açıklama yaptı

Küme düşmesi kesinleşen Yeni Malatyaspor  Konyaspor karşısında 3-2 mağlup olurken maçın ardından sarı kırmızılı takımın hocası Cihat Arslan açıklama yaptı.

İlk yarı istemediğimiz şeyler oldu

Arslan "İlk yarı istemediğimiz şeyler oldu. Azubuike'ye ben söylediğimde, Kesinlikle ön bölgeye çıkma, iki stoperin önünde biraz daha play-maker pozisyonunda. Kızdığım nokta o oldu. Topu kaybedince kırmızı kart oldu. Pozisyonların şu an kulübümüzde hiçbirini izleyemediğim için gördüklerimi söylüyorum, yanlış bir şey söylüyorsam özür diliyorum. Kırmızı kart ağır geldi bize. Ama sonra Karim ve Azu'nun çıkmasıyla oyuna şey geldi.

Oyuncularımız arasında hır gür çıktı

Cihat Arslan devre arasında oyuncular arasında tartışma çıktığını söyledi. Arslan "Oyuncularımız arasında hır gır çıktı, tartışmalar çıktı. Biz de devre arasında kapı-pencereyi kırmak zorunda kaldık. Çünkü bizim içeride birbirimizle didişmemiz yerine dışarıda bir rakibimiz var onunla didişmemiz konusunda bir çalışma yaptık, konuştuk.İkinci yarı biraz daha iyi bir reaksiyon gösterdik. Çok kötü bir 3. gol yedik. Çok konuşulacak bir şey yok.  Hakemler hata yapıyor. Tabii o Adil'in pozisyonunu muhakkak Trio'da değerlendireceklerdir. Hani 2. sarı olur mu, müdahale etmek istediği için sarı olur mu... Orada 2. sarı gelseydi belki maça ortak olabilirdik." ifadelerini kullandı.