• Diğerleri

Hollanda'da Sneijder krizi! Robben devreye girdi!

29 Mart 2017 13:09- Son Güncelleme - 29 Mart 2017 13:09
Google news abonelik
Hollanda'da Sneijder krizi! Robben devreye girdi!

AJANSSPOR - Teknik direktör Danny Bilind ile yollarını ayırdıktan sonra İtalya ile yapılan hazırlık maçına geçici teknik teknik adam Fred Grim yönetiminde çıkan Hollanda'da, maç sırasında dikkat çeken bir olay yaşandı.

Hollanda basınında yer alan habere göre;  İtalya maçına yedekler arasında başlayan Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Wesley Sneijder, uzun bir süre ısınmasına rağmen ilk başta Grim tarafından oyuna alınmadı.  Bunun üzerine devreye giren Robben,  Grim'in yardımcısı Frans Hoek'e; Sneijder'in oyuna girmesi halinde milli takım formasıyla 128. maçına çıkacağını ve Edwin van der Sar'ın 130 maçlık rekoruna bir adım daha yaklaşacağını iletti.

İlk başta Robben'in Hoek aracılığı ile ilettiği mesajı dikkate almayan Grim'in, daha sonra Sneijder'i yeniden ısınmaya gönderdiği ve 82. dakikada Davy Klaassen'in yerine sahaya sürdüğü belirtildi.  Kısa bir süre oynama şansı yakalayan Galatasaraylı yıldızın ise maçın bitmesinin ardından; vakit kaybetmeden sinirli bir şekilde soyunma odasına gittiği ifade edildi.

Yasal uyarı: Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Salon futbolunda böyle bir gol görmediniz