AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Holocoin nedir, ne işe yarar? 1 Holocoin kaç TL?

İlk Yayınlanma : 03 Nis 2021 - 12:22 / Son Güncelleme : 03 Nis 2021 - 12:33

Holocoin nedir? 1 Holocoin kaç TL? Kripto para piyasasındaki hareketlilik duraksamadan devam ediyor. ERC-20 tabanlı para birimlerinin sonuncusu Holocoin, son günlerdeki yükselişi ile bir anda kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. Kısa sürede yatırımcılarının yüzünü güldüren Holocoin için talep patlaması yaşanıyor. Peki, Holocoin nedir? 1 Holocoin kaç TL değerinde?

Holocoin nedir, ne işe yarar? 1 Holocoin kaç TL?

Binance'de 51 bin işlem hacmine sahip olan Holocoin; diğer kripto para borsalarına milyonun üzerinde hacimle giriş yaptı. 2 milyar dolar değerinde piyasa değeriyle her geçen gün değerine değer katan Holocoin; bugün yüzde 50'ye varan sıçrama yaşadı. Bu nedenle, kripto para yatırımcılarının yeni gözdesi olmaya bir hayli yakın. Peki, Holocoin nedir? 1 Holocoin kaç Türk Lirası? Holocoin'in 1 haftalık, 1 aylık grafiği ve Holocoin hakkında merak edilenler.

Holocoin (HOT) nedir?

Holocoin veya Holo Token, ERC 20 mantığıyla 2018 yılında piyasalara sürülmüş bir kripto para birimidir. "Beyond the Blocks - Blokların ötesinde" sloganını kullanan HOT, son dönemde ciddi artış yaşayan menkullerden biriydi. Holocoin, Holo Chain'in bir alt birimidir. Peki, 1 Holocoin (HOT) kaç TL değerinde?

1 Holocoin (HOT) kaç TL?

An itibariyle 1 Holocoin, Binance'da 0,026 Dolara işlem görüyor. Yani, 1 Holocoin 16 kuruş civarında denilebilir. Aralık ayında 0,008 Dolar'dan işlem gören; yani 2 kuruştan hesaplanan Holocoin, 3 ay içerisinde değerini dörde katladı.