Hüseyin Kalpar: ''Galibiyeti hak eden takım bizdik''

28 Ekim 2018 19:54- Son Güncelleme - 28 Ekim 2018 19:54
Google news abonelik

Spor Toto 1. Lig'in 10. haftasında sahasında Balıkesirspor Baltok ile golsüz berabere kalan Giresunspor'un teknik direktörü Hüseyin Kalpar, "Galibiyeti hak eden takım bizdik. Gol bulamadığımız için galibiyete uzanamadık." dedi.

Kalpar, karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında, kazanma adına her şeyi yaptıklarını ancak bunu başaramadıklarını söyledi.

Oyuncularının maça istekli ve hırslı başladıklarını belirten Kalpar, "Savunma anlayışında sıkıntı yaşamadık. Oyuncularım çok daha fazlasını vermeye çalıştı. Ofansif yönde etkili olamadık. Yakalamış olduğumuz pozisyonlar da var. Bunları gole çeviremeyince gol bulamayınca galip gelme şansın ortadan kalkıyor. Dolayısıyla bugün aslında galibiyeti hak eden takım bizdik. Gol bulamadığımız için galibiyete uzanamadık." diye konuştu.

Kalpar, kısa zaman içerisinde Giresunspor'un daha iyi yerlere geleceğini, bunun için çok çalışacaklarını vurgulayarak şunları kaydetti:

"Bugün oyuncularımızı mücadelelerinden dolayı kutlamak istiyorum. Eksik oyuncu sayımız fazla ancak bunu bahane etmiyoruz. Benim hayatımda zaten hiç bahanem olmadı. Eksiklerin yerine oynayan oyuncularım da gereken katkıyı sağladı. İnşallah kısa zaman içerisinde bu takımı daha iyi yerlere getirebiliriz."