Hüseyin Kalpar'dan sakatlık açıklaması!

24 Ekim 2018 15:49- Son Güncelleme - 24 Ekim 2018 15:49
Google news abonelik

Giresunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, takım olarak kısa sürede toparlanarak, güzel işlere imza atacaklarını söyledi. 

Spor Toto 1. Lig'in 10. haftasında karşılaşacağı Balıkesirspor maçı hazırlıklarını sürdüren Giresunspor'da Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, değerlendirmelerde bulundu. Çalıştırdığı takımların genelde arzulu, istekli, hırslı olduğunu söyleyen Kalpar, Giresunspor’a da bu doğrultuda başarılı olmak için geldiğini ifade etti. 

"Sakatlıkları çözüp, güzel oyunlar çıkartacağız" 

Takımın zor bir süreçten geçtiğini belirten Kalpar, sakatlıklara dikkat çekerek, "Özellikle çok sakat oyuncularımız var 7-8 tane. Bu sakatlık niçin olmuş? Neden olmuş? Nasıl olmuş? ve ne zamana kadar sürecek? Onun çalışması içerisindeyiz. Bir defa bunu çözmemiz gerekiyor. Ondan sonra da daha dikkatli ve güzel oyunlar çıkartacağız” şeklinde konuştu. 

"En kısa sürede toparlanıp güzel işlere imza atacağız" 

Biraz zamana ihtiyaçları olduğunu vurgulayan Hüseyin Kalpar, "Bazı şeyler birden bire çözülmüyor, ama sonuç olarak nasıl başarıya taşıyabiliriz, nasıl başarılı olabiliriz bunun çalışması içerisinde olacağız. Taraftarıyla, yönetimiyle, futbolcusuyla, teknik adamıyla nasıl daha başarılı olabiliriz bunun çalışmasını yapacağız. En kısa sürede toparlanıp güzel işlere imza atacağız" şeklinde konuştu.