AjanssporAjansspor uygulamasını indir

İbo Show ne zaman başlıyor? İbo Show yeni sezon hangi tarihte yayınlanacak? İbo Show bitti mi, final mi yaptı?

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 14 Eki 2021 - 20:55 / Son Güncelleme : 14 Eki 2021 - 21:04

STAR TV tarafından ekranlara gelen İbo Show son zamanlar da ekranlara gelmemesinden sonra İbo Show final mi yaptı, bitti mi, ne zaman ekranlara gelecek. İşte İbo Show hakkında tüm detaylar...

İbo Show ne zaman başlıyor? İbo Show yeni sezon hangi tarihte yayınlanacak? İbo Show bitti mi, final mi yaptı?

Uzun süredir ekranlara gelmeyen İbo Show merak konusu olmaya devam ediyor. Star TV ekranlarında yayınlanan ve izleyicileri eskilere götüren İbo Show uzun süredir ekranlara gelmiyor. Peki İbo Show ne zaman başlayacak, ne zaman ekranlara gelecek? İşte tüm detaylar...

İBO SHOW NE ZAMAN EKRANLARA GELECEK?

 

İbo Show 26 Haziran Cumartesi günü sezon finali yaparak ekran macerasına kısa bir süre ara verdi. Birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu İbo Show'un yeni sezon tarihi açıklama bir açıklama bulunmuyor. İbo Show 16 Ekim Cumartesi Star TV yayın akışında da bulunmuyor.

 'İbo Show', her cumartesi saat 20.00'de Star'da yayınlanıyordu.

İbo Show, İbrahim Tatlıses tarafından sunulan ve 19 Kasım 1993 tarihinde yayımlanmaya başlayan talk-show programı. İlk sezonu Kanal 6'da yayımlanmış daha sonra TGRT, Star TV, atv, Show TV ve Beyaz TV gibi kanallara geçmiştir. Özellikle, 1990'lı yıllardaki programıyla reyting rekorları kırmıştır ve izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Olgun Şimşek ve Evrim Akın gibi oyuncular program içinde kısa skeçlerde oynamışlardır. 2010'lu yıllarda HD yayın yapmaya başlamıştır. Program, 13 Mart 2011 tarihinde İbrahim Tatlıses'in yaşadığı olaylardan sonra Beyaz TV'de sona ermiştir. Toplam 18 sezon yayımlandı ve 642 bölüm sürdü. Programın tüm bölümleri ve programdan kesitler İbrahim Tatlıses'in YouTube kanalı üzerinden yayımlanmaktadır. 31 Ekim 2020'de yeni sezonu ile Star TV'de başlaması planlanan program 30 Ekim 2020'de olan İzmir Depremi nedeniyle ileri tarihe ertelenmiş, 14 Kasım 2020 tarihinde Star TV'de tekrar yayımlanmaya başlamıştır.

İbrahim Tatlıses tarafından sunulmaktadır. Programda komedi skeçleri, ünlüler, müzisyenler ve garip hikâyesi olan insanlar konuk olur. Programın açılışı İbo Show jeneriğiyle açılır. İbrahim Tatlıses şarkılarından birisiyle stüdyoya girer. Şarkı bittikten sonra stüdyoya skeç oynayan oyunculardan birisi girer. İbrahim Tatlıses te bazı oyunlarda skece dahil olur. Skeç bittikten sonra İbrahim Tatlıses seyirciler ile konuşur. Ardından konukları çağırır. Konuklarla muhabbet eder, bazı anlarda seyircilerle de konuşur. Programın bazı bölümlerinde konuk müzisyenler kendi parçalarından söylerler. Programın bazı yerlerinde skeç oyuncuları tekrar oynarlar. Program ortalarında ya da program sonlarında dansözler de programa çıkıp performans sergilemektedirler. Programa genellikle dönemin popüler sanatçıları katılmaktadır.

18 yıl süren programda sezonlara göre bazı formatlarda da değişiklikler olmuştur. Programın 2004-2005 sezonu arasında yaz gösterileri de olmuştur. Büyük ilgi gördükten sonra bu sezonlardan sonra da yaz formatları da yapılmıştır. 12. sezonda eski programların olduğu bölümlerden kesitler gösterilmiştir. Sonraki sezonlarda da bazı programlarda gösterilmiştir. Yılbaşı ve benzeri özel programlar da yapılmıştır. Programda Olgun Şimşek ve Evrim Akın gibi isimler skeçlerde oynamışlardır. Programın sonunda İbrahim Tatlıses'in bir parçasıyla birlikte programda emeği geçenlerin ve sponsorların isimleri geçiyordu.