'İçeride alacağım var demek bana yanlış geldi'

Beşiktaş, Oğuzhan'ı TFF'ye bildirdi
29 Ocak 2020 20:49- Son Güncelleme - 29 Ocak 2020 21:47
Google news abonelik
'İçeride alacağım var demek bana yanlış geldi'

Beşiktaş, 27 yaşındaki orta saha oyuncusu Oğuzhan Özyakup'u Hollanda ekibi Feyenoord'a kiraladı.

Siyah-Beyazlı ekip Oğuzhan transferini TFF'ye bildirdi.

Oğuzhan'ın Beşiktaş performansı

Siyah-Beyazlı ekibe 2012 yılında Arsenal'dan transfer olan Oğuzhan Özyakup, 268 maça çıktı ve 31 gol, 57 asist ile oynadı. Milli formayı da 43 kez giyen 27 yaşındaki orta saha oyuncusu 1 gol ve 3 asist kaydetti.

"Sağlık kontrolünden geçeceğim"

Feyenoord ile henüz imzalanan bir sözleşmenin olmadığını kaydeden Oğuzhan, "Sağlık kontrolünden geçeceğim." ifadesini kullandı.

Ve Oğuzhan resmen açıkladı: "Feyenoord'a gidiyorum"

Oğuzhan kaynak yarattı!

Oğuzhan'a özel video!

Feyenoord Kulübü, Oğuzhan Özyakup’u sezon sonuna kadar kiraldığını, 2020 yılı iletişim araçlarını kullanarak hazırladığı, derli toplu bir video ile duyurdu.

Oğuzhan, Feyenord'a transferinin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Açıklama şu şekilde:

9 yaşımda Beşiktaş Ailesi’ne katıldım. Beşiktaş’ta, Beşiktaş ile büyüdüm.

Yaklaşık 8 senedir hep gurur ve mutlulukla giydim siyah beyaz formamı.

Her futbolcuya nasip olmayacak mutluluklar yaşadım, kupalar kaldırdım. Futbolla ilgili en güzel ve en özel anılarımın hemen hepsini Beşiktaş’ta yaşadım. Son dönemde maalesef bir o kadar da üzüldüm. Çok konuşmadım, çok paylaşmadım bazı şeyleri.

"Para ile ilgili sorun çıkarttığıma dair haberler yapıldı"

Para ile ilgili sorun çıkarttığıma dair haberler yapıldı. Haklı oldukları için değil, kulübümle ilgili “içeride alacağım var” diye açıklama yapmak bana yanlış geldiği için mecbur kalıncaya kadar açıklama yapmak istemedim. Ailem ve aile hayatım hep aynı düzende devam etmesine rağmen, maksatlı ve olmadığım biri gibi gösterildiğim haberlere uyandım. Belki daha iyi yönetebilirdim, belki daha çok konuşmam gerekiyordu. Tek mücadelemin sadece kendimle, kendimi geliştirmek için olmasını istedim ama aynı anda farklı konularla mücadele ederken buldum kendimi.

İnanıyorum ki bu ara her konuda çok iyi gelecek.

"Bu bir veda değil"

Uzun ilişkiler zordur. Her uzun ilişkide de inişler çıkışlar, iyi günler kötü günler olur. Bu bir veda değil. Daha uzun ömürlü bir ilişki için sadece bir ara... Her şey için teşekkür ederim.

Sevgi ve Saygılarımla,

Oğuzhan

Babel'den Oğuzhan'a

Galatasaray'dan Hollanda'nın Ajax takımına transfer olan Ryan Babel, Oğuzhan'ın paylaştığı bir fotoğrafa şu yorumu yaptı: Alt yazı yok?

Oğuzhan ise, "Bir sonraki ile geliyor" yanıtını verdi. 

 AJANSSPOR