"İddiamız halen devam ediyor"

31.10.2017 15:44 - Son Güncelleme -
"İddiamız halen devam ediyor"

Monaco Teknik Direktörü Leonard Jardim, Beşiktaş ile yapılacak Şampiyonlar Ligi G grubu maçı öncesi bir basın toplantısı düzenledi.

Jardim'in sözlerinden öne çıkanlar şöyle:

"6 yıl önce Braga ile de Beşiktaş'a karşı oynamıştım. Yarın stattaki atmosferin havaya girmemize yardım edeceğini düşünüyorum. Yarın oyuncularım ellerinden geleni yapacak. Tek hedefimiz galibiyet. Buradan alacağımız puanlar bizim için çok avantajlı olacak.

Bu takımda 4. yılımı doldurdum. Takımıma inanıyorum. Geçen yıl şampiyon olduk ve Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynadık. Bu takıma inanıyorum. Hala 3 maç var. 3 maç demek, her şeyin mümkün olması demek. Oyuncularım inanmaya devam etsinler.

İlk maça göre daha etkili oynamamız gerekiyor. İlk maç dengeli geçmişti. Yarın da evimizde oynuyor gibi dengeli olmalıyız.

Ligde gayet iyi gidiyoruz, iyi maçlar çıkardık. Yerimiz 2. sırada ve çok iyi. Şampiyonlar Ligi'nde de iyi maçlar çıkardık ancak nedense çok iyi gitmedi maçlarımız. Oynadıkça, antrenmanlar yaptıkça güvenimiz artıyor. Kazanırsak çok daha güçlü bir geri dönüş yapacağız. İddiamız halen devam ediyor. Daha konsantre ve odaklı bir oyun sergilememiz gerekiyor.

Son iki maçta daha iyi savunmaya başladık. Defans sadece defansın görevi değil. Orta saha ve hücum hattı birlikte tüm takım sorumuluk almalı. Top tutmayı öğrenmemiz gerekiyor. Son iki maçta yaptıklarımıza devam edersek, defansif olarak kendimizi daha güçlü hissedebiliriz"

 

Barcelona'nın yıldızları frikik yarışmasında

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up