Voleybolcular Ceren Akman ve Elçin Çınar Depremde Hayatını Kaybetti

Akın Ungan
11.02.2023 - 00:39 | Son Güncellenme: 11.02.2023 - 02:40

Kahramanmaraş merkezli depremler can kayıplarına neden oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu, voleybolcular Ceren Akman ve Elçin Çınar’ın hayatını kaybettiğini açıkladı.

AJANSSPOR HABER

6 Şubat günü 04:17'de 7,7 büyüklüğünde, yaklaşık 9 saat sonra ise 7,6 büyüklüğünde meydana gelen depremler ülkede ciddi yıkım yarattı. Kahramanmaraş merkezli feci afette çok sayıda can kaybı yaşandı. Deprem spor dünyasından birçok ismin de yitirilmesine neden oldu.

Rasus Kimya Hatay'dan Ceren Akman ve Elçin Çınar hayatını kaybetti

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Rasus Kimya Hatay Voleybol Takımı'ndan iki sporcunun yaşamını yitirdiğini açıkladı. Açıklamaya göre Rasus Kimya Hatay Voleybol Takımı sporcularından Ceren Akman ve altyapı sporcusu Elçin Çınar depremde hayatını kaybetti.

TVF'den taziye mesajı

TVF'nin yayınladığı taziye mesajında, "Rasus Kimya Hatay Voleybol Takımı sporcularından Ceren Akman'ın ve altyapı sporcusu Elçin Çınar’ın deprem felaketinde hayatlarını kaybettiklerini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Sporcularımıza ve hayatını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet; aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz" ifadeleri kullanıldı.

İlgini Çekebilir
İki kadın futbolcu depremde hayatını kaybetti
Habere Git
Senin için hazırladığımız haberler