AjanssporAjansspor uygulamasını indir

İlginç bir kovulma hikayesi! Talisca'nın arkadaşı...

İlk Yayınlanma : 15 Nis 2020 - 14:51 / Son Güncelleme : 15 Nis 2020 - 14:55

Çin'de ilginç bir olay yaşandı. Anderson Talisca'nın da formasını giydiği Guangzhou Evergrande ekibinde oynayan bir futbolcu ile yol ayrımı yaşandı. Yol ayrımının sebebi ise pes artık dedirten cinsten. Futbolcu,

İlginç bir kovulma hikayesi! Talisca'nın arkadaşı...

Beşiktaş ile transferde adı anılan Anderson Talisca'nın da formasını giydiği Guangzhou Evergrande ekibinde ilgiç bir yol ayrımı yaşandı. Takımın formasını giyen 33 yaşındaki Yu Hanchao futbolcu, arabasının plakasındaki bir harfi değiştirmesi nedeniyle gönderildi.

Arabasının plakasındaki harfi değiştirdi 

Çin Milli Takımı forması da giyen 33 yaşındaki Yu Hanchao adlı futbolcu, aracının plakasında bir harfi değiştirirken görüntülendi.

Hapis ve para cezası verildi

Çevredekiler tarafından çekilen görüntülerde futbolcunun, plakadaki E harfinin alt bacağını kazıyarak bunu F harfine dönüştürdüğü görülüyor. Guangzhou Trafik Şube plakada sahtecilik yapmak yasası gereği kendisine 5 bin Yuan (700 dolar) para cezası, ehliyetine 12 ceza puanı işleme ve 15 gün hapis cezası verdi.

Cannavaro yönetiminde çalışıyorlar

Bu gelişmenin ardından Guangzhou Evergrande kulübü, futbolcusunun sözleşmesini feshettiğini ve yollarını ayırdığını duyurdu. Teknik direktör Fabio Cannavaro'nun başında olduğu sarı-kırmızılı ekip, yeni sezon için hazırlıklara Çin'de geçtiğimiz hafta başlamıştı.

Kulüpten resmi olarak açıklama da geldi

Teknik direktör Fabio Cannavaro'nun başında olduğu sarı-kırmızılı ekip, yeni sezon için hazırlıklara Çin'de geçtiğimiz hafta başlamıştı. Çin Kulübü'nden yapılan açıklamada oyuncu ile yolların ayrıldığı belirtildi.