İlhan Palut: 'Kupa maceramızda güzel izler bıraktık'

28 Şubat 2019 22:00- Son Güncelleme - 28 Şubat 2019 19:01
Google news abonelik
İlhan Palut: 'Kupa maceramızda güzel izler bıraktık'

Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut, Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Galatasaray maçı, teknik direktör Fatih Terim ve 1. Lig'deki hedefleri hakkında konuştu.

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan İlhan Palut, "Kupa maceramızda güzel izler bıraktık. Hatay'ın spor sevgisi kendini aştı. 30 bin kişilik stadyumunuz olsa dün yine dolardı. Maçtan önce ve maçtan sonra Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim çok güzel temennilerini iletti. Fatih hoca sahanın zemini noktasında çok farklı yaklaştı ve Hatayspor için de bu sahanın dezavantaj olduğunu ifade etti. Fatih hocaya açıklamalarından dolayı çok teşekkür ederim.

Tartışılan gol pozisyonda topun dışarıdan çevrildiği konuşuldu. Bana soracak olursan top çizgiyi tamamiyle geçmedi. Hakemin çok fazla mücadeleyi etkilediğini düşünmüyorum. Bundan sonra tek kulvarda mücadele edeceğiz. Üst sıralardan kopmak istemiyoruz. İlk 2 için mücadele edeceğiz. Maç maç gideceğiz. Tek hedefim Hatayspor'u en güzel yere getirmek. İlla ki kupadaki galibiyetler takımımıza öz güven oldu" dedi.