İlhan Palut: "Oyuncularıma mücadelelerinden ötürü teşekkür ediyorum"

29 Aralık 2019 16:52- Son Güncelleme - 29 Aralık 2019 16:53
Google news abonelik
İlhan Palut: "Oyuncularıma mücadelelerinden ötürü teşekkür ediyorum"

Göztepe Teknik Direktörü İlhan Palut, Demir Grup Sivasspor'a deplasmanda 1-0 kaybettiklerş karşılaşmanın ardından kulüp sitesine değerlendirmelerde bulundu.

"İlk yarının son maçında Sivas'a en başta kazanma amacıyla gelmiştik. Burada hem Sivasspor takımının iç sahadaki temposunu hem de hava şartlarını düşündüğümüz zaman ilk önce çok iyi mücadele etmemiz gerekiyordu. Bunun üstüne pozitif futbolu koyarak rakip sahada etkinlik de yakalamamız gerekiyordu. İşin ilk kısmını oyuncularım 90 dakika boyunca çok iyi şekilde yaptılar. Sivasspor takıma verdiğimiz pozisyon sayısı son derece azdı ama işin üretkenlik, rakip kalede pozisyona girme kısmında istediğimiz düzeyde değildik.

Karşılaşma ortada giden bir görüntüde iken bir anlık kaptırdığımız top sonrası kalemizde gördüğümüz gol ile sahadan 1-0 mağlup ayrıldık. Oyuncularıma mücadelelerinden ötürü teşekkür ediyorum. Bugün birçok eksiğimiz vardı ama sahaya çıkan her oyuncu sonuna kadar mücadele etti. Daha iyi oynayabilirdik ama artık ligin ilk yarısını bugün itibarı ile kapattık. İkinci yarıda mevcut eksikliklerimizi hem saha içi hem de sayısal anlamda ideal bir hale getirip, bunun çalışmalarını yapıp daha iyi bir Göztepe izletmek istiyoruz."

AJANSSPOR