AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ilıcalı'ya sert yanıt: "Cehalet ve erdemsizlik"

İlk Yayınlanma : 09 Nis 2021 - 22:23 / Son Güncelleme : 09 Nis 2021 - 22:43

Siyah beyazlı kulübün yöneticisi Mesut Urgancılar, Erzurumspor'a yardım polemiğinde kendisine "Sen Beşiktaş'ı temsil etme" diyen Acun Ilıcalı'ya aynı sertlikte karşılık verdi.

Ilıcalı'ya sert yanıt: "Cehalet ve erdemsizlik"

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile Beşiktaş Genel Sekreteri Mesut Urgancılar arasındaki tartışma söz düellosuna dönüştü. Ilıcalı'nın Erzurumspor için düzenleyeceği yardım gecesini, hafta sonu Beşiktaş maçı olduğundan ertelemesi siyah beyazlıları kızdırmıştı. 

Ilıcalı'ya Fenerbahçe üzerinden gönderme

Urgancılar, usta televizyoncuyu "Niye ertelemiş? Erzurumspor Beşiktaş’tan puan(lar) alırsa Fenerbahçeliler daha çok yardım eder diye mi? Yoksa öyle ya da böyle zaten yanlış bir zamanlama mı?" diyerek eleştirmişti.

Cevaptaki 'sen' vurgusu dikkat çekti

Acun Ilıcalı da bunun üzerine "Bize bu şekilde bir imayı yapacak kadar akıl tutulması yaşaman ilginç. Senin gibi içindeki kötülükleri dökenler böyle değerli bir kulübü temsil etmemeli" karşılığını verirken, siyah beyazlı yöneticiye 'sen' diye hitap etmesi gözlerden kaçmamıştı.

Urgancılar'dan Ilıcalı'ya üslup uyarısı

Bunun üzerine bir kez daha sosyal medyadan paylaşım yapan Mesut Urgancılar, "Tanımadığınıza 'siz' demeli, polemikten rating ummamalısınız. Gönül verdiğiniz renklerinizin ve yardım etmeye çalıştıklarınızın zamansız girişiminizden zarar görmemesi uyarısına teşekkür etmelisiniz. İyilik adına paradan söz etmek cehalet, yardımı dillendirmek erdemsizliktir" diyerek Ilıcalı'yı topa tuttu. 

Umut Şenol'dan Urgancılar'a destek

Acun Ilıcalı ile polemiğini sürdüren Urgancılar'a yönetici arkadaşından da destek geldi. Son olarak Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi Umut Şenol da attığı tweet ile "Bazen çok ciddiye almamak,ve gülüp geçmek lazım, hayat kısa Kartal uçuyor" diyerek Ilıcalı'yı hedef aldı.