''İlk yarı maçı kazanmıştık''

30 Ekim 2020 22:12- Son Güncelleme - 30 Ekim 2020 22:16
Google news abonelik

Süper Lig 7. haftasında Erzurumspor'u kendi evinde 5-1 yenen Karagümrük'te maç sonunda açıklamalar geldi. Maçın ardından Karagümrük oyuncuları ilk yarı ve maç sonunu değerlendirdi. 

İşte o yorumlar

Son iki maçı değerlendiren Sabo, ilk yarı attıkları gollerle maçı kazandıklarını söyledi. Erik Sabo, ''Son 2 maçta 2 puan almıştık. Bu maçı kazandık. Bu da bizim için iyi oldu. İlk yarı önde baskı ile golleri bulduk. İlk yarının 3-0 bitmesi maçı kazanmamızı sağladı.'' ifadelerini kullandı.
İki gol atan ve ilk yarı skoru sabitleyen Ndiaye, maç sonunda,  ''2 golümü de seviyorum. İkisinden birini seçemem. Bugün önemli olan kazanmamızdı. Sabo da Biglia da kalitesi olan bir oyuncular. Üçümüz de takımımız için çalışıyoruz.'' ifadelerini kullandı.
Gol attığı için mutlu olduğunu ifade eden Ndao, ''Golüm için çok mutluyum. Takım olarak iyi bir performans sergiledik. Golümden ziyade takımızın kazanması önemliydi.'' yorumlarında bulundu.

Karagümrük teknik sorumlusu Atılay Canel'in açıklamaları

Böyle bir skor beklemediklerini açıklayan Atılay Canel, ''Böyle bir skor beklemiyorduk fakat galibiyeti bekliyorduk. Bugün de arkadaşlarımız kazanmak için her şeyi yaptılar. Daha da farklı olabilirdi. Biz her hafta böyle oynuyoruz. Geçen hafta Alanya'da bulduğumuz pozisyonları atamadık ve yedik. Bizim futbolumuz pozitif. İzleyenlere iyi maçlar izlettiğimizi düşünüyorum.'' ifadelerini kullandı.