Son dakika | Edin Visca için imza töreni düzenlendi

Salim Manav
07.01.2022 - 14:43 | Son Güncellenme: 07.01.2022 - 16:10

Trabzonspor'da son dakika haberi: Bordo-mavililerin Medipol Başakşehir'den kadrosuna kattığı Edin Visca için imza töreni düzenlendi. Detaylar haberimizde...

Son dakika | Edin Visca için imza töreni düzenlendi

AJANSSPOR-HABER

Trabzonspor'un yeni transferi Edin Visca ve başkan Ahmet Ağaoğlu, düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu'ndan özel teşekkür 

Visca'nın herkesçe takdir gören bir karakter olduğundan söz eden başkan Ağaoğlu, “Bu süreçte bizlere yardımcı olan ve transfere pay sahibi olan asbaşkanımız Ertuğrul Doğan’a, Başakşehir Yönetim Kurulu’na teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum. Visca’nın menajerleriyle yaptığımız görüşmeler çok dosthane bir hava içerisinde geçti. Onların ortaya koymuş olduğu tavır da bu transferin gerçekleşmesi doğrultusundaydı. Edin herkesin gönlünü kazanan, efendiliğiyle, performansıyla takdir kazanan değerli bir oyuncumuz” dedi.

Güldüren diyalog! "Bosna'nın nüfusu kaç"

Trabzon'un futbolla yatıp futbolla kalkan bir şehir olduğunu ve bu şehirle birlikte örnek bir şampiyonluk kazanmak istediklerini dile getiren Ağaoğlu, “Öyle tahmin ediyorum ki futbolseverlerin merakla beklediği bir transferdi. Göksel başkan da sağ olsun yaklaşık 45, 60 gün kadar zorladı." dedi.

İmza törenlerinde futbolculara forma aldırmayı gelenek haline getiren Ağaoğlu, Visca'ya "Bosna-Hersek’in nüfusu kaç" diye sordu '3 milyon' yanıtını alan Trabzonspor başkanı "Visca’ya 3 bin forma yazıyoruz" dedi. Ağaoğlu'nun bu sesleri salonda kahkaya neden oldu.

Edin Visca: Şampiyonluklar yaşamak için geldim

Bordo-mavili kulübe resmen imza atan Edin Visca, ülkesi Bosna-Hersek'te artık çok fazla Trabzonspor taraftarı olacağını ve köyüne de Trabzonspor formaları yollayacağını dile getirdi.

Yıllardır Trabzonspor tarafından istendiğini belirten tecrübeli futbolcu, “Trabzonspor camiası yıllardır beni istiyor. Sayın Ahmet Ağaoğlu’na teşekkür ediyorum. Sonunda bu transfer gerçekleşti. Ben de hocamızla ve sayın Göksel başkan ile konuştum. Beni yıllardır isteyen camiaya gitmek istediğimi, şampiyonluklar kazanmak istediğimi söyledim. Burası örnek bir kulüp ve coşkulu bir taraftarı var. Ben de bu ailenin bir parçası olmak istedim. Artık buradayım. Çok heyecanlı ve çok mutluyum. Bundan sonra işim, görevim sahada. Burada daha fazla taraftar ile beraber olacağız” açıklamalarında bulundu.

Edin Visca, hedefinin arka arkaya şampiyonluklar yaşamak olduğunu belirttiği sözlerini şöyle noktaladı:

“Bu ortam ve atmosfer aile gibi hissettiriyor. Bu akşam oynamak istiyorum ama kurallar izin vermiyor. Tek hedef bu seneki şampiyonluk değil. Birkaç sezon zirvede olmak istiyoruz. Trabzonspor camiası bunu hak ediyor. İstekli ve motive geldim. 2-3 sene Türkiye’nin başrolünü oynamak istiyoruz. Herkese hayırlı olsun.”

"Bana köyde 1061 dediler"

"Bosna’dan çok destek geldi. Herkes seyrediyor bizim orada. Mutluluk hissettim, inşallah sahayada yanıstacağım. Bosna’da bordo mavi çok fazla forma olacak. Oyuncularla da konuştum, Bosna’da köyde 1061 dediler göndereceğim”

"1461 olsun. Visca hep böyleydi"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Visca'nın 1061 forma sözüne, ''1461 forma olsun.  Hep böyleydi, tamam başkanın peki başkanım. Ağzından başka bir kelime çıkmadı” yanıtını verdi.

American Football
0
Senin için hazırladığımız haberler