İngiliz devleri Neymar'ın peşinde!

27 Mart 2018 08:44- Son Güncelleme - 27 Mart 2018 08:44
Google news abonelik

PSG’de mutsuz olduğu konuşulan Neymar için Real Madrid’in ardından, İngiliz devleri Manchester United ve Manchester City’nin de devreye girdiği öne sürüldü. Manchester ekiplerinin, bu transfer için 300 milyon Euro’yu gözden çıkardığı iddia edildi.

Sezon başında 222 milyon Euro (1.1 milyar TL) karşılığında Fransız devi PSG’nin yolunu tutan ve dünyanın en pahalı futbolcusu unvanını elinde bulunduran Neymar’ın, uzun süredir Paris’te mutlu olmadığı ve sezon sonunda takımdan ayrılacağı öne sürülüyor. 2013-2014 sezonunda Gareth Bale takviyesi sonrasında büyük transfer yapmayan ve sezon sonunda kesenin ağzını açacak olan Real Madrid, Brezilyalı süperstar ile ilgilenirken, İngiltere Premier Ligi’nin iki devi Manchester United ve Manchester City’nin de yıldız oyuncu için devreye girdiği iddia edildi.


Kararı kesin


Ada basınında çıkan haberlere göre, Manchester devlerinin 26 yaşındaki futbolcu için 300 milyon Euro’yu (1.4 milyar TL) gözden çıkardığı öne sürüldü. Paris’te huzursuz olan Neymar’ın da ayrılığı kafasına koyduğu ve sezon sonunda yeni bir ekiple anlaşma imzalayacağı belirtildi. (Fanatik)