''İngiliz ve İspanyol kulüpleri Cengiz Ünder'i izliyor''

1 Mayıs 2017 16:05- Son Güncelleme - 1 Mayıs 2017 16:05
Google news abonelik
''İngiliz ve İspanyol kulüpleri Cengiz Ünder'i izliyor''

Başakşehir ve Kulüpler Birliği başkanı Göksel Gümüşdağ, Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını cevapladı!

İşte o açıklamalar:

''Bizim için önemli bir maçtı, ligin ilk yarısını namağlup bitirmiştik, ikinci yarı ise bazen sıkıntılar yaşadık ama dün iyi oynayarak kazandık. Herkesin kazanmamızla ilgili bazı yorumları var ama ben mücadelemizden memnunum, mental olarak, fiziksel olarak bu mücadeleyi veren oyuncularımızı kutluyorum. Daha önümüzde 5 hafta var bu maçı kazandığımız için mutluyum.  Ben hep şunu söyledim, biz ligin son haftasına kadar şampiyon olmak için mücadele edeceğiz. Şimdi 5 hafta kaldı bu kalan haftalar bizi nereye götür hep beraber göreceğiz. İnşallah sezon sonu yüzü gülen biz oluruz. Beşiktaş 4 puan önde olduğu için avantaj elinde, en kolay gözüken maçları kaybettik, en zor maçları ise kazandık. Bu sebeple bekleyip göreceğiz.

Cengiz Ünder'i Beşiktaş mücadelesinde bazı İngiliz ve İspanyol kulüpleri izliyordu, takımların ismini vermek istemiyorum ama sezon sonu bu konuları netleştiririz. Cengiz Ünder, bizimle devam ediyor ve kendisini serbest bırakmayı düşünmüyoruz. Uzun vadede inşallah  bize Milli takıma hizmet etsin istiyoruz. Ciddi teklifler gelirse sezon sonu değerlendiririz ve sizlerlede paylaşırız.

Biz kupa maçında kalede hayatında ilk defa maça çıkan bir kaleciyle oynadık, 2. maçta böyle olmayacak. Fenerbahçe avantajı kaptı ama biz de mücadele edeceğiz. Biz 2 kupayıda almak istiyoruz.

Kadro dışı bıraktığımız oyuncular pişmanlar ama şimdilik cezaları devam ediyor.''

AJANSSPOR ÖZEL HABER

KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ

Tuncay Şanlı'nın Premier Lig'de attığı en güzel goller