İrfan Aktar'dan Divan Kurulu öncesi önemli açıklamalar! Basketbol...

13 Şubat 2018 20:07- Son Güncelleme - 13 Şubat 2018 20:07
Google news abonelik

Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, yaklaşan kurul öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Radyospor'da yayınlanan Haber Aktif programında İlker Koç ve Emrah Karalinç'in sorularını yanıtlayan Aktar şunları ifade etti:

'Galatasaray kulübünde Basketbol şubesi önemli bir şubedir'

"Basketbol şubesi hakkında yapılan açıklamalarla ilgili herhangi bir duyumum yok. Galatasaray kulübünde Basketbol şubesi önemli bir şubedir. Eğer bir sıkıntı varsa kulübün yöneticileri gereken girişimi yaparlar."

'Divan toplantısı açıktır. Dursun Özbek...'

"Divan kurulunda yeni başkan ve yönetimin önümüzdeki dönemde nasıl devam edeceklerini anlatması bekleniyor. Eski başkan her zaman Divan toplantısına gelebilir. Söz alır ve gereken bir cevabı varsa verir. Bizim camiamız şeffaf. Konuşulacak ne varsa konuşulur. Divan toplantısı açıktır. Dursun Özbek aleyhine herhangi bir yanlış haber varsa düzeltiecek yer orasıdır. Galatasaray'ın platformu orasıdır."

'Önemli olan sportif başarının devam etmesi'

"Mayıs ayına kadar kısa bir süreç var. Önemli olan sportif başarının devam etmesi ve onun dışında yapılacak pek çok şey vardır. Yeni yönetim hangi konuya bakacak göreceğiz. Kısa bir süre var ona göre reçete yapmaları lazım
Fatih Terim Galaatsaray'a başarılar kazandırmış bir teknik direktördür ve aynı zamanda Divan kurulu üyesidir. Fatih Terim kendi bilgisi ve becerisi ne ise onu kullanacaktır. 20 şampiyonluğun 6 tanesini kendisi kazanmıştır. Önemli olan uygun şartların olması"