"İrfan Can Kahveci için Sevilla'dan teklif aldık"

Son dakika transfer haberi.. Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, transferin gözde isimleri Edin Visca ve İrfan Can Kahveci hakkında konuştu. Edin Visca ve İrfan Can Kahveci transfer mi olacak? İşte Göksel Gümüşdağ'ın transferle ilgili sözleri...
1 Eylül 2020 12:36- Son Güncelleme - 1 Eylül 2020 12:36
Google news abonelik

AJANSSPOR - HABER

TFF Genel Kurulu'na katılan Göksel Gümüşdağ iki oyuncusu hakkında konuştu.

 

BeIN Sports'a konuşan Gümüşdağ, adı Fenerbahçe ile anılan Edin Visca hakkında, "Edin Visca için Türkiye'den gelen bir teklif yok" ifadesini kullandı.

 

İrfan Can Kahveci'ye teklif geldiğini söyleyen başkan Gümüşdağ, "Sevilla'dan İrfan Can Kahveci için teklif geldi. Onun dışında başka gelen bir teklif yok" dedi.

Gümüşdağ daha önce yaptığı açıklamada, "Sevilla'nın İrfan Can'ı takip ettiğini söyleyebilirim. Burada biz bizeyiz. Aynı şeyi Cengiz'e de söyledim. Bana bir rica ile gelecekseniz Avrupa'ya gitmek isteyin" ifadesini kullanmıştı.

Şampiyonluk gecesi soruları yanıtlayan İrfan Can Kahveci ise, "Gelecek sezon büyük olasılıkla burada olmayacağım, ayrılıyorum. İnşallah başka bir takımın formasını giyeceğim" yanıtını vermişti.

Medipol Başakşehir ile 4 yıl daha sözleşmesi bulunan Kahveci, geçen sezon toplam 38 maçta forma giyerken, 6 gol 5 asistle oynadı. 

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.